Zapuštěná technická jednotka bazénu s pískovou filtrací LOCATEC

Velmi moderní estetické pojetí, tvar, barva, rošt z umělého dřeva, to vše charakterizuje novinku LOCATEC, v podobě skryté technické jednotky bazénu osazené pískovou filtrací ukrytou v zemi pod pěkně vypadající sprchovou vaničkou. Tento výrobek se stal oceněným exponátem GRAND PRIX na stavebním veletrhu FOR ARCH 2007.

Jak vlastně taková jednotka pro pískové filtrace k bazénům vypadá?

Předmontovaná technická jednotka s pískovou filtrací LOCATECTechnická specifikace technické jednotky pro usazení filtraci LOCATEC Jde o špičkovou, předmontovanou, do země zapuštěnou technickou jednotku bazénu, osazenou pískovou filtrací, jejíž kryt tvoří pěkně upravená sprchová vanička, která propůjčuje výrobku špičkový vzhled.

Díky použitým materiálům, filtrační jednotce a úplné sestavě vybavení, která zahrnuje také mnoho dalších vymožeností (sonda proti zamrznutí, elektrolýza, vyhřívání) je Locatec prezentován jako vysoce kvalitní technologická jednotka.

Technická jednotka LOCATEC s pískovou filtrací bazénu zapuštěná v zemi

Horní kryt technické jednotky pro pískové filtrace - jak vypadá a z čeho je vyroben?

Kryt lze použít jako sprchovou vaničku. Je vyrobený z polyesteru a vyztužený voštinovou konstrukcí, a proto je velmi odolný. Horní plocha vaničky má protiskluzovou úpravu. Má také zátku pro vypouštění vody, které musí být napojeno na nezávislý gravitační výstup. Je osazený 2 hydraulickými zvedáky, které pomáhají při otevírání, rukojetí a zámkem s klíčem.

 

K celému technickému zařízení lze objednat další volitelné příslušenství:

  • Solární a nesolární sprchy LOCATEC doplňující nabídku technické jednotky s pískovou filtracíSonda proti zamrznutí - automaticky zapne čerpadlo kdykoliv teplota klesne pod 0°C.
  • Elektrolyzér JUST SALT - s touto volbou si zákazník vybere typ úpravy vody
  • Rošt z WPC - "Wood Polyester Composite" syntetické dřevo, které vyžaduje velmi malou údržbu.Výsledkem této kompozice je, že rošt vypadá a na dotyk působí jako přírodní dřevo s atraktivním vzhledem. Výhodou jsou minimální nároky na péči.
  • Solární sprchy - Tyto konvenční a solární sprchy se snadno instalují bez jakékoliv další práce, a dodávají jednotkám Locatec originální nádech.

Estetika, pohodlnost, jednoduchost

Cílem jednotky Locatec je uspokojit náročnější skupinu zákazníků, kteří chtějí pískovou filtraci pro její pohodlnost a jednoduchost a kteří si potrpí na estetickou stránku výrobku, kde vzhled nenaruší často požadovaný standard - což se dle našeho názoru podařilo bezezbytku.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Před nedávnem jsme si objednali bazén na https://www.albixon.cz/bazeny/ ,takže momentálně taky řešíme jak budeme řešit jeho technickou jednotku. Na jaře chceme začít se stavbou, takže to už musíme mít v tomhle ohledu jasno.

KamSsa1 .


Přidáno:
2020-02-28 19:33:58

ze bych si nadelil k jezisku filtraci? videl jsem to na vystave, vypadalo to velmi zajimave

František J.


Přidáno:
2007-10-04 09:50:54

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS