Wienerberger získal na veletrhu For Arch 2008 ocenění GRAND PRIX a TOP EXPO

Letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2008 se nesl pro společnost Wienerberger ve znamení úspěchů. Převzetí ocenění z veletrhuDokladem toho je zisk dvou vysokých ocenění. V soutěži o nejlepší výrobek, technologii či exponát veletrhu získala firma s technologií zdění POROTHERM DRYFIX.SYSTEM cenu GRAND PRIX FOR ARCH 2008. Spolu s tím si také odnesla cenu TOP EXPO za nejzdařilejší expozici veletrhu.

Grand Prix ocenění"Obou ocenění si velmi vážíme", říká vedoucí marketingu společnosti Wienerberger ing. Richard Slavík. "Kromě informací od samotných stavebníků pro nás cena GRAND PRIX FOR ARCH 2008 znamená nesporný důkaz o kvalitě a především atraktivitě našich výrobků."

 

POROTHERM DRYFIX.SYSTEM

představuje speciální technologii zdění, při níž se nepoužívá malta. Cihly se pokládají do speciální PUR-pěny, kterou stavebníci obdrží zdarma v odpovídajícím množství při nákupu broušených cihel POROTHERM CB DF.

Technologie POROTHERM DRYFIX.SYSTEM představuje systém speciálního zdění, při němž se nepřenáší z pojiva do zdiva žádná vlhkost. Po dokončení stavby mohou ihned následovat další práce.

 

Systém suchého zdění Porotherm DryFixVýhody systému:

  • Vyzkoušený a certifikovaný systém.
  • Úspora pracovní doby až 35 % oproti běžnému zdivu, kratší doba výstavby.
  • Zdění i v zimě do -5 °C.
  • Maximální tepelná ochrana díky odstranění tepelných mostů v ložných spárách.
  • Rychlá a jednoduchá manipulace.
  • Nižší náklady na vybavení pracovními pomůckami, čisté staveniště.
  • Vysoká pevnost díky velmi pevnému slepení.
  • Přesné, vizuálně pěkné zdivo bez maltových spár, optimální podklad pro omítku.
  • Systém pro všechny tloušťky stěn POROTHERM.
  • Potřebné množství PUR-pěny se dodává automaticky v poměru k množství cihel a je zahrnuta v ceně cihly.

 

Bez elektřiny a bez vody

Při výstavbě technologií POROTHERM DRYFIX.SYSTEM není zpočátku potřeba elektřina ani přívod vody. Dózu s pěnou stačí jen dobře protřepat a našroubovat na aplikační pistoli. Zdít je možné až do teploty -5 °C. Cihly POROTHERM CB DF lze využít pro všechny typy zděných staveb. Více informací naleznete na www.porotherm.cz.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: