Vybíráte nové bydlení? Pořiďte si novostavbu.

Chystáte se pořídit nemovitost a stále váháte mezi starším bytem nebo novostavbou? Serverů nabízejících prodej bytů je na českém internetu nespočet. Většina z nich ale neposkytuje důležité informace, které mohou vaše rozhodnutí ovlivnit.

Novostavba v PrazeVýběr správné nemovitosti ovlivňuje několik faktorů. Mezi ty nejdůležitější patří zejména jak máte početnou rodinu, jaké lokalitě dáváte přednost, zda pořídit nový nebo spíš starší byt před rekonstrukcí a především kolik máte finančních prostředků k dispozici.

Jaké jsou rozdíly v nákupu nové nebo starší nemovitosti? Mnoho lidí by se mohlo domnívat, že hlavním měřítkem je pořizovací cena. Při dnešních cenách za novostavby v Praze jsou ceny za novostavbu nebo za starší byt téměř totožné. Záleží především na lokalitě a stavu prodávaného bytu.

Největší poptávka po nových bytech je v Praze. Novostavby v Praze jsou oblíbené především u mladých lidí. U novostaveb odpadá jakákoli starost s rekonstrukcemi. Ať už bytového jádra, nebo různých oprav na starém bytovém domě, které se mohou prodražit. Nové byty jsou koncipovány tak, aby se v nich žilo pohodlně a zároveň moderně a komfortně. Vaší největší povinností pak bude si užívat příjemného prostředí a zařídit si byt podle svých přestav.

Novostavba v PrazePro mladé lidi jsou v posledních letech populární takzvané startovací byty. Jedná se o malometrážní byty velikosti 1+1 nebo 1+kk, které jsou finančně dostupné právě pro mladé. Díky dnešním výhodným hypotékám, mohou mít vlastní byt za měsíční splátku od 7000,- Kč což je nižší částka, než leckterý levný pronájem. Byty si pořizují v blízkosti centra, zábavy a kultury.

Rodina s více dětmi má samozřejmě již jiné nároky a potřebuje byt větších dispozic. Takovéto byty se pohybují od 2,5 miliónu. Levnější byty jsou spíše na okrajích Prahy. Právě tyto lokality jsou pro rodiny s dětmi vyhledávané pro jejich bohatou zeleň a přírodu, pro rodinné vycházky a trávení volného času.

Novostavba v PrazeByt v novostavbě má mnoho výhod proč si ho pořídit. Kromě vlastního bydlení, nových nízkoenergetických materiálů a zajímavých lokalit jsou momentálně zajímavé i prodejní ceny, kdy developerské firmy nabízí různé velmi výhodné akce. Pokud zvažujete nákup novostavby, navštivte naše klientské centrum, kde si můžete vybrat byt v těch nejzajímavějších lokalitách a naši prodejci vám rádi zodpoví jakékoli dotazy ohledně prodeje, financování a dalších důležitých věcí co se vašeho budoucího bytu týká. Více informací naleznete na www.geosan-development.cz.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Skutečně jsme dříve s přítelkyní uvažovali nad tím, že bychom si koupili nějaký starší baráček a pak opravovali, protože jsme v té době neměli tolik peněz. Nakonec jsme se rozhodli vyčkat, já si skrz mé investice z rad webu https://investitura.cz/ vydělal další peníze a dnes si vychvalujeme variantu novostavby! ;-)

Daniel


Přidáno:
2020-09-15 16:04:56

My na novostavbu bohužel neměli peníze, takže jsme nakonec šli do staršího domku, který jsme si zrekonstruovali. Hlavně uvnitř potřeboval rekonstrukci jako sůl. O návrh nového interiéru se nám postarali bytoví architekti z http://www.pwinterier.cz/ a musím říct, že odvedli vážně prvotřídní práci. :-)

Roman


Přidáno:
2020-02-28 10:21:12

Vlastní bydlení by bylo fajn, ale na to nemáme peníze a hypotéku si vzít nechci. Pronájem bytu mi vyhovuje mnohem víc. Nemusím se o nic starat, takže mám po práci už klid. Teď máme navíc díky https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu# pěkný byt, takže nemáme žádný důvod ke stěhování.

Karolína


Přidáno:
2019-09-18 14:23:11

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: