Jak na vlhké prádlo ve skříních?

Vlhkost v interiéru trápí většinou majitele starších chalup. Taková vlhkost pak proleze i šatní skříně s prádlem. A jak takovou vlhkost ze skříní vyhnat?

S tímto problémem se potýkaly už naše babičky a recept je celkem jednoduchý. Ve skříní volně rozložte hřebíček. Ten velice slušně pohltí veškerou vlhkost.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

S vlhkým prádlem jsem dřív taky měla docela problémy. V mém případě za to ale mohl dost nepraktický sušák na prádlo. Teď už mám naštěstí mnohem lepší. Koupila jsem si ho pár měsíců zpátky z https://www.emako.cz/susaky-pro-odev-a-spodni-pradlo/ Musím říct, že zatím si ho nemůžu vynachválit.

Bára


Přidáno:
2020-04-29 04:24:02

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: