Virtuální prohlídka #9 - obývací pokoj s napodobeninami dobových fresek

Světlá prosluněná místnost plná jemných pastelových odstínů. Na první pohled nás zaujme odlehčená, zčásti prosklená stěna, parkety a dveře v přírodních barvách, ale především silně kontrastující nábytek. Prostoru vévodí mohutný sedací set v tmavé kůži a jídelní stůl pro 6 osob v černém provedení. Stěny jsou střízlivě doplněny dobovými reprodukcemi.

 

Popis obývacího pokoje

  • Plocha: 27 m2 ložnice včetně vestavěných skříní
  • Podlahy: dubové parkety
  • Interiérové dveře: masivní dřevo - shodné s obložením celé ložnice
  • Obložení dřevěnými deskami všech stěn, vestavěné skříně ve stejném vzoru jako je obložení a dveře
  • Manželská postel s koženými čely a úložným prostorem pod vyklápěcí matrací
  • Nad vstupními dveřmi je okrasná mřížka centrálního rozvodu klimatizace
  • Stojací lampa s klouboučkovým krytem ve světle béžové barvě, shodné se dvěma pohodlnými koženými křesílky

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

To vypadá nádherně. :-) Já se náš obývák také chystám trochu předělávat. Ráda bych konečně koupila nějakou modernější obývací stěnu. Koukala jsem různě po internetu a dost se mi zalíbila třeba tato: https://netobchodak.cz/obyvaci-steny/102395-obyvaci-stena-barly-typ-10-svetly-beton.html Jen je teda docela drahá.

Terka


Přidáno:
2020-05-11 17:57:46

Abych pravdu řekla, tak pro mě jsou takovéto virtuální prohlídky velkou inspirací. Zvlášť teď, protože se brzy chystám náš obývací pokoj předělávat. Ze všeho nejvíc bych tam ráda koupila nějaký nový konferenční stolek, protože ten starý vypadá strašně. Dívala jsem se, že docela pěkné mají třeba na https://www.emako.cz/konferencni-stolky/

Pavla


Přidáno:
2020-03-27 04:54:13

Virtuální prohlídky jsou dle mého názoru nejlepší způsob, jak veřejnosti prezentovat prostor který nabízíte! Jde o natolik atraktivní věc, že úspěch je zaručen

Jároš


Přidáno:
2012-12-27 16:10:07

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: