Virtuální prohlídka #8 - ložnice obložená dřevem

Zajímavě pojatá kompaktní ložnice s prvky retro zařízená nábytkem v červeném a černě lakovaném dřevě s monolity skříní. Střídmou prvorepublikovou atmosféru vkusně doplňují dvě světlá kožená křesílka s kulatým dřevěným stolkem a stojací lampa. Dojem z celé mistnosti umocňuje alabastrově bílá manželská postel, která má čalouněná čela v kůži. Všechny stěny jsou obloženy dřevem.

 

Popis ložnice

  • Plocha: 27 m2 ložnice včetně vestavěných skříní
  • Podlahy: koberec žulového vzoru
  • Interiérové dveře: masivní dřevo - shodné s obložením celé ložnice
  • Obložení dřevěnými deskami všech stěn, vestavěné skříně ve stejném vzoru jako je obložení a dveře
  • Manželská postel s koženými čely a úložným prostorem pod vyklápěcí matrací
  • Nad vstupními dveřmi je okrasná mřížka centrálního rozvodu klimatizace
  • Stojací lampa s klouboučkovým krytem ve světle béžové barvě, shodné se dvěma pohodlnými koženými křesílky

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Parádní inspirace. :-) Taková ložnice by se mi také líbila. Myslím si ale, že ta moje také nevypadá vůbec špatně. Nedávno jsem si do ní dokoupila pár doplňků a myslím si, že to dost pomohlo. Mezi nimi jsem si například pořídila takové pěkné kosmetické zrcadlo z https://www.emako.cz/kosmeticka-zrcadla/ To se do ložnice podle mě opravdu hodí.

Petra


Přidáno:
2020-04-28 04:30:36

No první co mě napadlo bylo, že to vypadá jako by do zasedačky na bývalém MNV postavili postel :)

Vilma


Přidáno:
2009-06-24 17:10:20

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: