Virtuální prohlídka #7 - kuchyň s jídelnou v paneláku

14ti metrová kuchyň s jídelnou a prakticky zařízenou kuchyňskou linkou ve tvaru "J". Jedny dveře do kuchyně sice byly zazděny, kvůli zvětšené koupelně, jinak je však místnost typická pro některé panelákové byty. A je velmi světlá...

Při návrhu kuchyňské linky se nezapomnělo na prostor pro kořenky, vestavěnou digestoř, barový pultík ani závěsné uložení kuchyňského náčiní. A také na decentní obrázkovou výzdobu.

 

Popis kuchyně

  • Plocha: 14 m2 kuchyně s jídelnou (kuchyňská linka ve tvaru J s dvoukřídlou lednicí)
  • Podlahy: dlažba v kuchyni žíhaných odstínů hnědé až fialové barvy
  • Interiérové dveře: bílá, částečně prosklená, klasická kovová futra
  • Okno u jídelního stolu

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS