Virtuální prohlídka #7 - kuchyň s jídelnou v paneláku

14ti metrová kuchyň s jídelnou a prakticky zařízenou kuchyňskou linkou ve tvaru "J". Jedny dveře do kuchyně sice byly zazděny, kvůli zvětšené koupelně, jinak je však místnost typická pro některé panelákové byty. A je velmi světlá...

Při návrhu kuchyňské linky se nezapomnělo na prostor pro kořenky, vestavěnou digestoř, barový pultík ani závěsné uložení kuchyňského náčiní. A také na decentní obrázkovou výzdobu.

 

Popis kuchyně

  • Plocha: 14 m2 kuchyně s jídelnou (kuchyňská linka ve tvaru J s dvoukřídlou lednicí)
  • Podlahy: dlažba v kuchyni žíhaných odstínů hnědé až fialové barvy
  • Interiérové dveře: bílá, částečně prosklená, klasická kovová futra
  • Okno u jídelního stolu

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

My jsme si koupili starší rodinný dům, který jsme komplet předělali. Na zemi byly koberce, které já jsem v žádném případě nechtěla. Na druhou stranu jsme chtěli zachovat starší vzhled domečku, takže jsme hledali nějakou ideální podlahu. Na první pohled nám padla do oka rustikální dlažba, kterou jsme našli na https://www.koupelny-dlazba.cz/rustikalni-dlazba a k domu skvěle zapadla.

Lída


Přidáno:
2020-05-23 06:55:59

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: