Virtuální prohlídka #6 - kuchyň v prosklené chodbě

Kuchyň je umístěna zcela netypicky - uprostřed bytu. Je průchozí, ať jdete do kteréhokoliv pokoje, protože se stala součástí rozšířené chodbičky. A přestože je bez oken, je v ní dostatek denního světla. Byt je ve starším bytovém domě po celkové rekonstrukci a má bezmála 3m stropy. A všechny okolní stěny jsou průhledné, včetně dveří...

Popis kuchyně

  • Plocha: 4 m2 kuchyně ve tvaru L
  • Podlahy: dlažba v kuchyni hnědé barvy, v chodbě i okolních pokojích jsou parkety
  • Interiérové dveře: obložková futra, světle dubová dýha, francouzská okna, celé okolní stěny jsou prosklené

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: