Virtuální prohlídka #5 - ložnice s trámy v podkrovním mezonetovém bytě

Když máte byt a nad ním prázdnou půdu, inspirujte se pro budoucí přestavbu či rekonstrukci. A pokud teprve stavět budete, podívejte se na velmi zajímavé dispoziční řešení obytného podkroví s otevřeným prostorem nad jídelnou. Trámy střešní konstrukce jsou zde v kontrastu s bílými stěnami, střešní okna a dvojkřídlé dveře do zahrady z jídelny dávají celému prostoru dostatečnou světlost.

Popis ložnice v mezonetovém bytě

Původní půdní prostory byly stěnou rozděleny na koupelnu s wc  a - zbytek. Na stěnu s koupelnou je namontována vestavěná skříň, která přesně zapadá pod šikmé sádrokartonové stropy. Ve zbylém prostoru tak vznikla otevřená a velice prostorná ložnice, kde je dostatek místa na relaxaci,  cvičení, ale vešel se sem i velmi dlouhý pracovní stůl.

Na dubových parketách je několik imitací perských koberců ve výrazných barvách. Elegantně prohnuté kovové schodišťové zábradlí vybíhá do podkroví a na něj navazuje netradiční avšak moderní zábradlí - skleněné zábradlí nad prostorem jídelny. Opticky tak není mezi spodními prostory a podkrovím žádná překážka.

  • Plocha: samotná ložnice 25 m2, celý podkrovní prostor bez koupelny 38 m2
  • Postel: kovová lehce zdobená konstrukce se zdravotními matracemi
  • Podlahy: dubové parkety, na nich jsou imitace perských koberců ve výrazných barvách
  • Okna: 5x klasické střešní okno
  • Interiérové dveře: pouze do koupelny vedou bílé obložkové dveře
  • Šatna: vestavěná šatní skříň s bílými dveřmi - elegantně zapadá pod šikmou střechu
  • Doplňky: přiznané trámy, dřevěné šuflatové noční stolky

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Podkrovní ložnici bych si taky moc přála. Celkově se mi líbí podkrovní byty. Škoda, že bydlíme v paneláku. Je ale pravda, že ani to nám nebrání v tom, abychom si ložnici udělali pěkně útulnou. Já třeba do té naší zrovna před pár týdny kupovala takovou pěknou ložní soupravu z https://www.emako.cz/lozni-soupravy/ Myslím si, že se do ní skvěle hodí.

Alena


Přidáno:
2020-03-28 05:29:54

My máme taky podkrovní byt a má své kouzlo. Nejdůležitější část celého bytu je pro mě šatna. Potřebuji hodně místa na oblečení, protože ho mám hodně. Jsem takový nákupový maniak a objednávám si snad každý týden nové oblečení z https://www.onlinesekac.cz/ .

Kristýna


Přidáno:
2019-01-15 18:43:10

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: