Virtuální prohlídka #4 - kuchyňský kout se skleněným obkladem pod sníženým podhledem

Kuchyňský kout v novostavbě je prakticky a moderně zařízen. Jogurtově bílá, absolutně hladká dvířka s nerezovými úchyty dávají vyniknout vestavěné horkovzdušné i mikrovlnné troubě, digestoři i ojedinělým obkladům. Vlastně to nejsou klasické obklady, ale mléčné cca 1 cm tlusté modrozelené sklo. Společně s nerezovým soklem i světlou kuchyní zajímavě kontrastuje s tmavou plovoucí podlahou.

Popis moderního kuchyňského koutu

Přestože je celý kuchyňský kout je umístěn ve výklenku, z prostoru není kuchyň vytržena, naopak do něj velmi dobře zapadá. Podlahy jsou v celé místnosti stejné, avšak optické rozdělení stropu dává na první pohled jasně znát, že tento prostor je pracovní. Snížený podhled elegantním obloukem navazuje na obytnou část. Bodová stropní světla, zářivky nad pracovní plochou zjasňují už tak celý světlý korpus, dvířka i pracovní desku. Nerezový sokl má v sobě i praktickou štěrbinu pro automatické odsání zametených nečistot do odpadkového koše pod linkou.

  • Plocha: 7 m2 ve tvaru obdélníku (cca 2,1 x 3,3 m)
  • Mytí: nerezový dřez s odkládacím prostorem, zabudovaná myčka nádobí
  • Vaření: vestavěná mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, pod nerezovou digestoří je v pracovní desce zasazena sklokeramická indukční varná deska
  • Podlahy: v celém prostoru je tmavá plovoucí podlaha v imitaci dřeva
  • Obklady: modrozelené mléčné sklo
  • Interiérové dveře: dvoukřídlé klasické, v celém bytě jsou obložkové třešňové dveře
  • Doplňky: nerezové úchyty, nerezový spodní sokl kuchyně, odsávací štěrbina

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Na první pohled velice moderní kuchyň. Nevím, ale řekla bych, že působí velice "chladně". Tuto kuchyň si dokážu představit pro mladý pár, který se zabývá marketingem nebo něčím podobným a ne pro maminku, která v ní připravuje svačinky pro své ratolesti. Velice chválím způsob oddělení kuchyňské části od té obytné.

Katka


Přidáno:
2009-01-11 19:48:04

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: