Virtuální prohlídka #2 - koupelna s wc a bidetem

O tom, že i do velice malého prostoru se může vejít mnoho věcí. se můžete přesvědčit na vlastní oči. Jak do koupelny 5 m2 dostat vanu (se zástěnou na sprchování), umyvadlo se skříňkou, odpadkový koš, držáky na ručníky, sušáky, žebříčkový radiátor, pračku, ale i wc a bidet?  Prostor byl vykoupen absencí okna. Ovšem nucené odsávání vytáhne vlhkost z místnosti za pár minut.

Popis koupelny s wc a bidetem

Užitečné a praktické je použití klasické akrylátové vany doplněné zástěnou pro sprchování. Krásné je i použité zrcadlo s lampičkou, které opticky zvětšuje tuto malou místnost. Prostor také opticky zvětšuje i použití bílých obkladů a dlažby.

  • Plocha: 5 m2 ve tvaru obdélníku (cca 2 x 2,5 m)
  • Vana: plastová, tvar ležaté osmičky, se skleněnou stěnou (sprchovací část)
  • Umyvadlo: hranaté keramické
  • Wc: zavěšené, stejně tak bidet
  • Podlahy: dlažba žíhané světle béžově barvy
  • Obklady: bílo-béžové, velice světlé, bez vzoru
  • Interiérové dveře: obložkové, bílé
  • Doplňky: nerezové držáky, madla i háčky

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Skvěle vyřešen tak malý prostor... Myslím, že není úplně tak tragické, že v koupelně spojené s WC chybí okno. Ruku na srdce - každý tráví v koupelně nejvíce času ráno a večer, a to se stejně musí svítit skoro pořád... Chválím obložený prostor, který vznikl pod žebříkovým radiátorem. Tento prostor se dá využít např. jako odkládací. Kdyby to nebylo obložené, k čemu by to bylo?!?! Vznikl by kout, který by se dal velice málo využít... Jen mi chybí nějaká polička na make-up, vůně, apod... Pokud má ale majitelka svou vlastní toaletku např. v ložnici, vše je pochopitelné a koupelnu mohu jen a jen chválit...

Katka


Přidáno:
2009-01-12 09:28:59

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS