Virtuální prohlídka #1 - kuchyň s jídelnou

Na kuchyň ve tvaru písmene L navazuje obdélníková, velmi prostorná jídelna s prosklenou stěnou do zahrady. Světlé barvy zdí i dlažby dávají vyniknout dubovým dveřím, trámům ve stropě i orámovaným obrazům. Pracovní kuchyňský ostrůvek ve tvaru L, varná deska s plynovými hořáky. Pracovní plocha je tmavá. Francouzské dvojkřídlé dveře vedoucí z kuchyně na terasu propouštějí do kuchyně dostatek světla. Hranatý jídelní stůl pro 8 lidí, zelená kachlová pec a další barevně sladěné doplňky.

Popis kuchyně a jídelny

  • Plocha: 21 m2 kuchyně ve tvaru L, 31 m2 jídelna
  • Podlahy: dlažba v kuchyni i jídelně béžově hnědé barvy, pod jídelním stolem vložena podlaha dřevěná mezi dlaždice
  • Interiérové dveře: obložková futra, dubová dýha, dvoukřídlé zašupovací dveře do obývacího pokoje

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Co já si pamatuji, tak my jsme si domů zrovna nedávno pořizovali nějaké levnější gastro vybavení z https://www.atfornax.cz/. Možná se teď sami ptáte, proč bych si domů pořizovala něco, co se běžně používá v gastru. No je to tím, že pracuji jako servírka a ty kvalitní stroje si prostě člověk jednou zvykne a domů chce to samé.

Ivanka082


Přidáno:
2021-02-16 21:05:15

My máme dohromady kuchyň, jídelnu a obývák. Chtěla jsem jeden velký prostor, aby i když budu vařit, tak abych viděla na syna, který si hraje v obýváku. Kuchyň máme teď nově vybavenou, kupovali jsme si nové spotřebiče z https://www.mctree.cz/ , protože ty, co jsme měli, byly už staré, tak to chtělo změnu.

Jitka


Přidáno:
2019-07-03 05:22:49

To vypadá dobře... ale takovouhle velikou kuchyň s jídelnou do svýho domečku určitě nedostanu, max. tak 45-50m včetně obýváku. Ale ty kachlový kamna jsou nádherný.

Fulda


Přidáno:
2008-11-08 11:36:31

No musím říct, že tyhle prohlídky jsou naprosto luxusní... Opravdu je to jakoby člověk stál v tý místnosti a otáčel se přesně tak, jak potřebuje - podle toho, kam chce vidět... Ta kuchyň s jídelnou je krásná. Ty trámy na stropě, použitá dlažba, použité dřevo - taky by se mi to líbilo... Člověk by nevěřil, jak kuchyňka do "L" může být praktická... Chválím lidi, co to takhle mají - dobrý nápad...

Kateřina Kořenová


Přidáno:
2008-11-07 12:33:09

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: