Ve Veroně se na veletrhu Marmomacc 2009 opět představí to nejlepší z designu, mramoru a přírodního kamene

Italská Verona bude na několik příštích dní opět centrem toho nejlepšího a nejnovějšího z oblasti mramoru, přírodního kamene a technologií jeho zpracování. Od 30. září do 3. října budou mít návštěvníci možnost navštívit jeden z nejprestižnějších světových veletrhů v tomto odvětví, Marmomacc 2009.

 

Začátek již ve středu 30. září

44. ročník v režii vystavovatelské správy VeronaFiere odstartuje ve středu 30. září slavnostním zahájením a konferencí s nečekaným tématem.

Diskutovat se zde totiž bude o stavebních trzích v severní Africe (konference The Construction market in North Africa: Scenarios and prospects).

Účastníci dalších konferencí se už budou zamýšlet nad všudypřítomnou krizí (konference An opportunity for overcoming the recession) a nástrahami a příležitostmi trhu s kamenem (konference World stone market Threats and opportunities).

 

Bohatý doprovodný program

V programu pochopitelně nebudou chybět populární setkání a semináře. Zájemci se tak budou moci dozvědět podrobnosti o designu kamene na veřejných místech (Stone design in public places), nebo si zajít na seminář Dynamics of the Stone Industry in Egypt, který bude mapovat současnou situaci na perspektivním egyptském trhu.

V minulém roce navštívilo veletrh Marmomacc 63 000 návštěvníků, kteří shlédli expozice 1 530 vystavovatelů z 54 zemí na 77 000 metrů čtverečních výstavní plochy.

Více informací o veletrhu a projektech spolu s kompletním programem naleznete na www.marmomacc.com.

 

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: