Vypínače a zásuvky Unica Quadro novinkou r. 2009

Společnost Schneider Electric opět rozšiřuje sortiment vypínačů a zásuvek. Nejnovějším přírůstkem do systému Unica se stala řada Unica Quadro. Unica Quadro svým pojetím otevírá další možnosti při plánování vzhledu interiérů. Díky kombinaci 14 barev krycích rámečků a 4 designů mechanismů je možné sestavit až 56 barevných variant vypínačů Unica Quadro.

 

Čtvercový tvar a speciální paleta barev vypínačů Unica Quadro

Vypínače Unica QuadroNovou řadu Unica Quadro charakterizuje čtvercový tvar a speciální paleta barev, která posunuje design do zcela nové polohy.

Škála čtrnácti barev svým rozsahem od nenápadných odstínů Urbano přes syté barvy Natura až ke stylovým metalickým či perleťovým barvám dokáže najít odpověď na nejrůznější požadavky zákazníků.

Symetrické a čisté linie krycích rámečků zároveň velmi dobře doplní moderní interiéry. Unica Quadro využívá stejné mechanismy jako ostatní řady, a to v barvách Polar, Marfil, Aluminium nebo Grafit.

 

Variabilita vypínačů Unica Quadro

"Jedinečnou výhodou systému Unica je variabilita. Díky tomu, že přístroje Unica jsou pro všechny designové řady stejné, je možno kdykoliv změnit vzhled interiéru pouhou výměnou krycího rámečku. Vypínače Unica QuadroNapříklad ve chvíli, kdy se z pracovny stane dětský pokoj, lze snadno bez zásahu do elektroinstalace nahradit třeba bílý rámeček řady Basic celobarevným veselým z řady Quadro", vysvětlila Jana Kaňovská z marketingového oddělení společnosti Schneider Electric.

Vypínače a zásuvky Unica si získaly oblibu právě díky velmi široké paletě barev a materiálů, elegantnímu designu a lehkosti tvarů. Univerzální použití má základní řada Unica Basic. Unica Colors nabízí systém dekorativních rámečků ve dvaceti barevných variantách. Jejich záměna je otázkou pár minut i korun. Vypínače Unica QuadroUnica Plus zaujme dvaceti celobarevnými rámečky a elegantním vzhledem, který ozdobí každý interiér. Unica Top je luxusní designem i použitými materiály - rámečky z masivního dřeva a ušlechtilých kovů umožňují až 28 kombinací s přístroji v barvách Grafit nebo Aluminium.

Sdružení ovládacích prvků pro celý obytný prostor do jednoto místa pak zvládá Unica System.

 

Vyzkoušejte si design zásuvek ve vlastním interiéru!

Kompletní informace o vypínačích a zásuvkách Unica nabízí společnost Schneider Electric na svém specializovaném serveru www.vypinac.cz, který byl spuštěn 20. dubna 2009 v nové moderní a doplněné verzi. Obsahuje  podrobné údaje o všech řadách, parametrech, cenách a barevných kombinacích Unica. Server rovněž nabízí užitečnou pomůcku pro ty, kteří hledají nejvhodnější design pro svůj vlastní interiér. Stačí do počítače nahrát fotografii například vlastní kuchyně a pak zkoušet, jaké barvy či tvary vypínačů a zásuvek jsou nejhezčí.

Připravili jsme pro Vás stručný návod, jak si do svých fotek vypinače umístíte:

vypinac.cz - zvolte si nejhezčí vypinač pro Váš interiér vypinac.cz - zvolte si nejhezčí vypinač pro Váš interiér vypinac.cz - zvolte si nejhezčí vypinač pro Váš interiér

vypinac.cz - zvolte si nejhezčí vypinač pro Váš interiér vypinac.cz - zvolte si nejhezčí vypinač pro Váš interiér

1. připravte si vlastní fotografie - stěny, kde mají být umístěny vypinače si nafoťte kolmo k fotoaparátu a zvolte si případně i některé detaily míst s nejbližším okolím, kam chcete vypinače umístit

2. v internetovém prohlížeči si zadejte www.vypinac.cz a z horního menu webové stránky z položky "Vypínače a zásuvky" si zvolte produkt, který Vás zajímá (např. "Unica Quadro")

3. V dolní modré nabídce si zvolte "U Vás doma" a na následující stránce vpravo nahoře je taková šipka u níž je napsáno "Vítejte, pro začátek přejeďte myší přes tuto šipku" - tak to prostě udělejte :-)

4. Ve spodní části je volba "Nahrát vlastní obrázek" - ten si nalistujete na svém počítači

5. Opět přes známou šipku vpravo nahoře si zvolte produkty které Vás zajímají a poklepáním na výrobek se přenese do fotky. Tento krok můžete opakovat několikrát.

6. Na jeden z nich klikněte 2x (dvojklik), tím se zaktivní a vpravo dole posuvníkem můžete zásuvku či vypinač zmenšit nebo zvětšit. Pokud máte tu "správnou velikost", tak abyste to nemuseli opakovat na všech ostatních, klikněte na "Změnit velikost na všech". Tím se dostanou všechny vypinače na fotce do stejné velikosti. Opětovným dvojklikem se vybraný zneaktivní.

Poznámka: Velikost vypinače si vzhledem k fotce musíte určit vlastním odhadem. Před finálním zakoupením doporučujeme navštívit některou z prodejen či prodejců - seznam je uveden na webu www.vypinac.cz v části "Kde je získáte".

7. Přesuňte si jednotlivé výrobky "na svá místa"

Výsledný obrázek z aplikace na vypinac.cz8. Výsledný obrázek si můžete uložit. Velice v tomto kroku chválíme i "vepsání" jednotlivých barevných kombinací a typů do výsledného snímku a vůbec celá tato aplikace je velice povedená a uživatelsky příjemná! Obrázek z výsledku může vypadat např. jako na uvedeném snímku.

Veřejnosti se Unica Quadro představilo poprvé na Stavebním veletrhu Brno, kde společnost Schneider Electric vystavila své produkty v pavilonu Z, na stánku 39.

Tyto firmy Vám mohou v daném oboru pomoci:


Schneider Electric CZ, s.r.o.
Schneider Electric je jedním ze světových lídrů elektrotechnického průmyslu, který se orientuje zejména na domovní elektroinstalace, technologii budov, průmysl, energetiku a infrastrukturu. Poskytuje řešení a služby v oblastech rozvodu elektrické energie, automatizace a řízení, ...
www.schneider-electric.cz

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

docela sranda si na fotku nandat tyhle zásuvky - hezké, povedené, dík za info ;-)

šusťa


Přidáno:
2009-04-28 11:42:26

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: