Sestavte si zdarma vlastní kuchyň ze skříněk skutečné velikosti.

(Bleskově - krátké zprávy)

Jako jediné kuchyňské studio v České republice nabízí společnost LIBOVICKÝ možnost sestavit si vlastní kuchyň ze skříněk ve skutečné velikosti a vyzkoušet si tak reálně práci ve své nové kuchyni.Nekupujte zajíce v pytli.

Na základě grafického návrhu, který vám firma zpracuje, sestaví vaši kuchyň ve skutečné velikosti. Uvidíte ji tak dříve, než se začne vyrábět. Především ale máte možnost vyzkoušet si, zda kuchyň vyhovuje vašim požadavkům a potřebám, zda máte dostatek úložného prostoru, zda je kuchyň uspořádána tak, aby na sebe jednotlivé činnosti navazovaly a zda se při návrhu na něco nezapomnělo.

Pro více informací klikněte na tento odkaz:
http://www.jizdavkuchyni.cz/


Komentáře

Chcete-li přidat komentář k této zprávě, vyplňte formulář pod ostatními příspěvky.

 

No, my si kuchyň nechávali také dělat od jednoho kuchyňského studia. Je ale pravda, že spoustu doplňků jsem si do ní nakonec dokupovala sama. Hodně mi tam chyběl třeba držák na kuchyňské role, tak jsem objednala tento: http://emako.cz/vesaky--police-a-uchyty-do-kuchyne/wenko-drzak-na-kuchynske-role-trio-style--3v1-4008838165720/

Pavla


Přidáno:
2020-02-26 11:47:27

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS