Schneider Electric rozšiřuje svou nabídku o vypínače Merten

Vypínače a zásuvky německé značky Merten se staly součástí produktové nabídky společnosti Schneider Electric. Pod touto značkou uživatelé najdou nejen kvalitní přístroje se skvělými technickými vlastnostmi, ale také inteligentní elektroinstalaci KNX. Všechny nově nabízené produkty se vyznačují především flexibilitou a nadčasovým designem.

Vypínače MertenK oblíbeným vypínačům a zásuvkám značky Unica přibude v portfoliu společnosti Schneider Electric šest nových designů značky Merten pro různé typy interiérů. Všechny řady mají společného jmenovatele - jednotlivé komponenty lze vzájemně doplňovat a přizpůsobit dle potřeb uživatelů.

Jde o jednu z nejflexibilnějších řad vůbec. „Vzhled a materiál přístrojů lze vzájemně kombinovat či obměňovat, aniž by bylo nutné vyměňovat mechanismy v instalačních krabicích", vysvětlila Jana Kaňovská z marketingového oddělení společnosti Schneider Electric.

Z nabídky nové značky Merten si vybere opravdu každý, přístroje jsou nabízeny v široké škále designů a materiálů, například vysoce kvalitních plastů, ušlechtilého kovu, ale dokonce i skla.

Vypínače Merten Vypínače Merten Vypínače Merten

Vypínače MertenŘada Merten Artec vyniká nadčasovou stylovostí a lehkostí, má čisté a jednoduché linie. M-Star naopak dodá interiéru zářivý lesk, a to díky vysoce kvalitním metalickým rámečkům v provedení leštěné mosazi, chromu a stříbra. Za povšimnutí jistě stojí i řada Merten Antique v noblesním stylu třicátých let, která je ideální pro rekonstrukce interiérů v prvorepublikovém stylu. M-Plan nabízí nejširší škálu materiálů i barevných provedení. Naleznete v ní čtyři typy plastových, tři kovové a šest barev skleněných rámečků.

Pro zátěžové prostory, ať již na veřejných místech nebo ve výrobních halách, byla vyvinuta nová řada Merten Anti-Vandalism, která je navržená tak, aby odolala hrubému fyzickému násilí. Kryty těchto přístrojů jsou vyrobeny z masivního kovu a rozmontovat je lze pouze za pomoci speciálních nástrojů.

Vypínače MertenVšechny novinky spolu s produktovými stálicemi jako jsou vypínače značky Unica, kouřový hlásič Argus či domácí datová síť LexCom byly k vidění na veletrhu Nový byt a dům, který se konal od 26. února do 1. března 2009 v PVA Letňanech. Společnost Schneider Electric byla stánku B10 v hale 1 a my vám přinášíme virtuální prohlídku z této výstavy.

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Tyto firmy Vám mohou v daném oboru pomoci:


Schneider Electric CZ, s.r.o.
Schneider Electric je jedním ze světových lídrů elektrotechnického průmyslu, který se orientuje zejména na domovní elektroinstalace, technologii budov, průmysl, energetiku a infrastrukturu. Poskytuje řešení a služby v oblastech rozvodu elektrické energie, automatizace a řízení, ...
www.schneider-electric.cz

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Dobrý den. Kde se dají vypinače a zásuvky MERTEN objednat. Děkuji.

[VSEPROVASDUM.cz] + Jana Kaňovská (Schneider Electric) - Vypínače Merten můžete objednat v síti partnerských velkoobchodů Schneider Electric - přehled je na: http://www.vypinac.cz/kde-je-ziskate

Stanislav


Přidáno:
2009-03-11 10:34:04

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: