DENNERT Massivhaus

Kontaktní email: info@domy-dennert.cz
Telefon: +420 739 610 767
Fax: +420 541 159 479
Ulice, čp.: Bauerova 10, BVV EDEN 3000 dům č.4, 1 patro
PSČ - Obec: 603 00 - Brno
IČO: 73783307
Web: www.domy-dennert.cz

Montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč ICON Haus a montované nízkoenergetické rodinné domy a stavby ALFA Haus s možností vlastního dokončení!

Montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč ICON Haus a montované nízkoenergetické rodinné domy a stavby ALFA Haus s možností vlastního dokončení!

Evoluce ve výstavbě montovaných nízkoenergetických domů: Rodinné domy na klíč ICON a domy ALFA od firmy DENNERT.Vynikající akumulační vlastnosti i tepelná a hluková izolace je samozřejmostí.

Hlavní stavební práce je odvedena přímo ve výrobních halách továrny. Z tohoto důvodu je Vám firma DENNERT schopna nabídnout dům v nejvyšší kvalitě, při nízkých ekonomických nákladech a značně časově nenáročné délce stavby domu.

Za standartních podmínek je již během jednoho dne ICON-Dům zkompletovaný a po 2-5 dnech je i ALFA-Dům sestaven a předán svým novým majitelům. Oba typy domů jsou odolné povětrnostním podmínkám a velmi kvalitně tepelně i hlukově izolované.

Firma DENNERT má pro Vás ještě více možností. Přání zákazníků jsme analyzovali několik desítek let a dospěli jsme vedle domu ICON ještě ke dvěma dalším základním konceptům. Ať se rozhodnete jak budete chtít, s firmou DENNERT zvolíte komfortní, vysoce hodnotné a flexibilní řešení Vašeho bydlení.

Informujte se o naší sadě domů. Firma DENNERT Vám nabízí balíček dokonalých technologií, stavebního materiálu a služeb, s kterým každý ambiciózní zákazník dokáže zrealizovat svůj individuální půdorys.

Podívejte v publikovaných článcích - viz. níže - jak se takové domy staví...

Přečtěte si také:

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: