Honeywell, spol. s r.o.- Security Products o.z.

Kontaktní email: obchod@adi-olympo.cz
Telefon: +420 543 558 111
Ulice, čp.: Havránkova 33
PSČ - Obec: 619 00 - Brno - Dolní Heršpice
IČO: 18627757
DIČ: CZ18627757
Web: www.adi-olympo.cz

Komplexní sortiment výrobků od světových i tuzemských výrobců - EZS, CCTV, EPS, access, obvodová ochrana, strukturovaná kabeláž, síťové prvky a baterie Více než 3500 položek na skladě s dodávkou do druhého dne Dodávky od jednotlivých komponent až po komplexní ...

Komplexní sortiment výrobků od světových i tuzemských výrobců - EZS, CCTV, EPS, access, obvodová ochrana, strukturovaná kabeláž, síťové prvky a baterie. Více než 3500 položek na skladě s dodávkou do druhého dne. Dodávky od jednotlivých komponent až po komplexní systémy. Řešení pro integraci všech technologií pro zabezpečení objektů, centralizace a dálková správa poboček a rozsáhlých objektů.

Co vám můžeme nabídnout

Široký sortiment zabezpečovacích zařízení

Naše portfolio zahrnuje celou řadu zabezpečovacích a slaboproudých zařízení renomovaných a zavedených značek jako je Ademco, Honeywell, Optex, System Sensor, Indala, HID, Fermax a mnoho dalších. Široký sortiment dodávaných výrobků nám umožňuje splnit veškeré vaše požadavky v oblasti zabezpečení majetku a osob. Zároveň nám dává možnost navrhnout a dodat komplexní řešení, kde jsou společně integrovány jednotlivé systémy EZS, EPS, CCTV a ACCESS.

Služby a technická podpora

Nedílnou součástí našich služeb je poskytování odborné technické podpory a servis. Pravidelně pořádáme školení a semináře tak, abyste byli informováni o nových trendech a produktech, seznámili se s technickými parametry a správnou instalací dodávaných zařízení.

Dostupnost skladem

ADI-OLYMPO má přístup k tisícům výrobků mnoha světových značek. Naše sklady jsou plně zásobeny a každý den jsme připraveni vyřídit vaše objednávky. Naším prvořadým zájmem je uspokojit vaše požadavky v nejkratším možném čase.

Konkurenceschopné ceny

Velkou péči věnujeme výběru našich dodavatelů. Kromě přístupu k širokému spektru výrobků pro všechny typy aplikací můžete očekávat vynikající poměr kvality a ceny.

Katalogy a podpora prodeje

Aktivně nabízíme marketingovou podporu ve formě katalogů a odborné dokumentace. Úzce spolupracujeme s dodavateli a výrobci, abychom vám každý měsíc mohli u vybraných položek nabídnout speciální ceny. Jako zákazník ADI-OLYMPO máte možnost těchto akčních nabídek využít.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: