Plánujete pořízení markýzy? Využijte výhodné akce!

Uvažujete o pořízení venkovních markýz a přemýšlíte, zda se Vám vyplatí také doplňky k markýzám? Pokud využijete akce společnosti Rolrols, tak už přemýšlet nemusíte. Nejoblíbenější doplněk, čidlo Slunce-Vítr, totiž dostanete k Vašim markýzám zdarma.

Markýzy podle nejnovějších trendů

markýzy RolrolsNabídka předního výrobce stínící techniky vždy odráží nejnovější trendy v oblasti stínění. Slovo markýzy na Markýzy Rolrols, které jsou vyrobené z 100% akrylového vlákna, se vyznačují nejen dlouhou životností, stálobarevností, ale také svým elegantním vzhledem. Možnost volby z 260 barevných odstínů a 18 typů konstrukcí umožňuje nalézt řešení pro každý dům.

Příjemné klima po celou sezónu

Mezi další přednosti markýz Rolrols patří impregnace vůči vodě a plísním, UV stabilizátor, stejně jako antistatická úprava. markýzy RolRolsTyto markýzy podle nejnovějších trendů Vám zajistí příjemné klima po celou sezónu.

Doplňky pro větší pohodu

Pro větší pohodu můžete své markýzy vybavit celou řadou doplňků, jako je například dešťový senzor, otřesové čidlo, anebo větrné čidlo. Největší oblibě mezi zákazníky se těší čidlo na slunce a vítr. Právě proto pro ně společnost Rolrols připravila zajímavou nabídku: čidlo na slunce a na vítr zdarma.

Čidlo Slunce – Vítr zdarma

markýzy RolrolsČidlo Slunce – Vítr podstatně prodlužuje životnost markýzy, a to tím, že ji kompletně chrání proti větru. Automatika slunce sloužící k vytažení markýzy po východu slunce a k jejímu stažení při západu slunce podstatně zvyšuje uživatelský komfort. markýzy RolrolsVětrnou automatiku lze nastavit lze přednastavit dle zadaných hodnot na ovladači. Tak proč ho nemít zdarma?

Využijte akční nabídky

Využijte nejnovějších trendů ve stínící technice i akční nabídky Rolrols a užijte si letošní sezónu naplno. Více o markýzách a dalších prvcích moderní stínící techniky najdete na stránkách výrobce www.rolrols.cz.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS