Obchodní podmínky

Obchodní podmínky (stručně):

Platné od 15.10.2020. Prosíme, přečtěte si níže uvedený text a obchodní podmínky pečlivě. Odesláním objednávky, tedy kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ („Odeslat objednávku“ apod.) v prodejním formuláři potvrzujete, že vám byly před uzavřením smlouvy sděleny zákonem stanovené informace, že jste se seznámili s našimi obchodními podmínkami a že jim plně rozumíte a souhlasíte s nimi. Pokud tomu tak není, na uvedené tlačítko neklikejte. Děkujeme.

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE dle §1811 odst.2 OZ

Před tím, než se rozhodnete zakoupit si námi nabízený produkt/službu, je naší zákonnou povinností informovat Vás o naší společnosti a o pravidlech našeho obchodování s vámi prostřednictvím internetu, tj. obchodování prostřednictvím prostředků komunikace na dálku.

KDO JSME A JAK NÁS můžete KONTAKTOVAT

Prodávajícím je Agentura Olaaa! s. r. o., se sídlem v Praze, Zbraslavská 12/11 Malá Chuchle 159 00 Praha 5, IČ: 09506985, vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 337308, zastoupená jednatelkou Ninou Mlynarczykovou, provozovatel VSEPROVASDUM.cz, dále jen poskytovatel.

Kontaktovat nás můžete:

  1. Pro on-line komunikaci na e-mail adrese: info@vseprovasdum.cz
  2. Pro vyřizování reklamace na e-mail adrese: reklamace@vseprovasdum.cz
  3. Upřednostňujeme on-line komunikaci, ale v případě potřeby nás můžete kontaktovat i na telefoních číslech: +420 608 020 253 (Michal Dušek) nebo +420 603 407 606 (Agentura Olaaa!)

JAK OBCHODUJEME

Prodáváme použitím prostředků komunikace na dálku (internet, telefon apod.). Veškeré smluvní vztahy s Vámi uzavíráme v souladu s Právním řádem ČR, právní vztahy vysloveně neupravené smlouvou a obchodními podmínkami se řídí občanským zákoníkem a zákonem o ochraně spotřebitele v platném znění.

Služby/Produkty

Výčet služeb i s aktuálním ceníkem najdete na stránce: „Ceník reklamy“ (/cenik-reklamy.htm) a přidružených stránkách.

 

Úplné znění obchodních podmínek naleznete ve formátu .PDF ZDE


RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: