Nové letní kolekce dřevěných podlah Kährs

Krása mocné a neustále se měnící přírody je nenahraditelnou a nevyčerpatelnou inspirací pro mnohé z nás. Příroda nabízí celou řadu motivů, vzorů a nápadů, ze kterých úspěšně čerpají uznávaní designéři z oblasti módy i bydlení. Proto i pro designéry švédského výrobce dřevěných vícevrstvých podlah Kährs,je příroda vzácnou inspirací. Důkazem mohou být dvě nové kolekce dřevěných vícevrstvých krytin Coastal a Provence. Z obou kolekcí s dubovými dekory sálá léto, moře a slunce.

Podlahy - nová kolekceSpolečnými rysy kolekcí Coastal a Provence jsou úzké 1-lamelové třívrstvé desky o rozměrech 1759 x 127 x 14 mm. Třímilimetrová vrchní nášlapná vrstva je charakteristická mořeným, jemně broušeným a kartáčovaným povrchem, ošetřeným matným lakem. Pro umocnění dojmu z podlahy mají jednotlivé lamely zkosené hrany, které krytinu ihned po pokládce vkusně zvýrazní. Palubky jsou vybaveny spolehlivým zámkovým spojem Woodloc® a přizpůsobeny k pokládce plovoucím způsobem. Výrobce Kährs poskytuje na obě kolekce 30letou záruku.

 

PŘÍMOŘSKÝ STYL KOLEKCE COASTAL

Podlahy - nová kolekceKrásu první stylové kolekci od Kährsu vdechlo mořského pobřeží, síla moře, větru a vln. V přímořské kolekci Coastal s pěti dekory naleznete zvětralý vzhled staré plážové promenády, stejně jako rozehřátou zářící bělost písečné pláže. Jednotlivé dekory potvrzují přímořský nádech hned ve svém názvu:

 • SEAWEED (neboli mořské řasy) je středně hnědý, prokreslený bílými detaily
 • QUAY (nábřeží) je středně hnědý s hnědými detaily
 • DRIFTWOOD (naplavené dříví) zaujme příjemným šedým nádechem
 • SEASHELL (lastura) září perlovou bělostí 
 • BARNACLE (mořský vlk) vyniká přírodní dubovou barvou s jemnými bílými detaily.

Kolekce zachycuje světlo, teplo a krásu míst, kde se moře setkává s pevninou. Přírodní a jedinečný vzhled u kolekce podtrhují suky drobnějšího rázu, barevné odchylky a žilkování.

MOC za 1m2 včetně 20% DPH: 1.980,- Kč (akční cena platná do 31. 12. 2010)

 

TEPLÉ A ZEMITÉ BARVY KOLEKCE PROVENCE

Podlahy - nová kolekceProvence, krásný kraj jihovýchodní Francie, je charakteristický nekonečnými levandulovými lány, barevnými fasádami historických kamenných domů prozářených sluncem či žhavou sluneční září sálající z čistě modrého nebe. Venkovní jasnost slunečného kraje Provence působí proti jemnosti uvnitř tamních interiérů. A právě paleta teplých a zemitých tónů typických pro provensálské interiéry inspirovala designéry Kährs k nové kolekci dubových podlah. Světlé až tmavé odstíny podlah nabízejí jedinečné dekory, pro které je typická krása pravého dřeva se suky, barevnými odchylkami i žilkováním. I tato kolekce se může pyšnit příznačnými názvy.

Dekory nesou jména jednotlivých koutů francouzského kraje Provence:

 • Dekor NARBONNES nabízí svěží dubové zbarvení
 • ARLES má lehce načervenalý odstín
 • AVIGNON je tmavě hnědý
 • CAMARGUE světlý s nádechem bílé
 • GRASSE světle hnědý
 • TARASCON je naopak sytě čokoládový
 • MIRAMAS středně hnědý.

Podlahy - nová kolekcePoslední tři zmiňované dekory získaly, díky patinování povrchu, typický starobylý nádech.

Hledáte-li krytinu, která vašemu interiéru dodá venkovský a přesto rafinovaný vzhled, pak si jistě vyberete některý z dekorů kolekce Provence.

MOC za 1m2 včetně 20% DPH: 2.388,- Kč

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

To vypadá skvěle. Díky za inspiraci. Také zrovna vybíráme novou podlahu do bytu. Co jsem se tak dívala, tak se mi teda asi nejvíc zatím zamlouvají ty od https://www.abparket.cz/ Koukala jsem, že nabídku mají dost velkou a ty ceny také nejsou nijak hrozné. :-)

Hanka


Přidáno:
2020-03-30 06:54:51

V dnešní době je na výběr z takových možností. Manželka chtěla dřevěnou podlahu, ale mě se to nezdálo moc praktické, tak to nakonec vyhrála dlažba imitace dřeva https://www.koupelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-dreva a jsme spokojení oba dva.

Šimon


Přidáno:
2019-07-07 06:15:03

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS