Nové letní kolekce dřevěných podlah Kährs

Krása mocné a neustále se měnící přírody je nenahraditelnou a nevyčerpatelnou inspirací pro mnohé z nás. Příroda nabízí celou řadu motivů, vzorů a nápadů, ze kterých úspěšně čerpají uznávaní designéři z oblasti módy i bydlení. Proto i pro designéry švédského výrobce dřevěných vícevrstvých podlah Kährs,je příroda vzácnou inspirací. Důkazem mohou být dvě nové kolekce dřevěných vícevrstvých krytin Coastal a Provence. Z obou kolekcí s dubovými dekory sálá léto, moře a slunce.

Podlahy - nová kolekceSpolečnými rysy kolekcí Coastal a Provence jsou úzké 1-lamelové třívrstvé desky o rozměrech 1759 x 127 x 14 mm. Třímilimetrová vrchní nášlapná vrstva je charakteristická mořeným, jemně broušeným a kartáčovaným povrchem, ošetřeným matným lakem. Pro umocnění dojmu z podlahy mají jednotlivé lamely zkosené hrany, které krytinu ihned po pokládce vkusně zvýrazní. Palubky jsou vybaveny spolehlivým zámkovým spojem Woodloc® a přizpůsobeny k pokládce plovoucím způsobem. Výrobce Kährs poskytuje na obě kolekce 30letou záruku.

 

PŘÍMOŘSKÝ STYL KOLEKCE COASTAL

Podlahy - nová kolekceKrásu první stylové kolekci od Kährsu vdechlo mořského pobřeží, síla moře, větru a vln. V přímořské kolekci Coastal s pěti dekory naleznete zvětralý vzhled staré plážové promenády, stejně jako rozehřátou zářící bělost písečné pláže. Jednotlivé dekory potvrzují přímořský nádech hned ve svém názvu:

 • SEAWEED (neboli mořské řasy) je středně hnědý, prokreslený bílými detaily
 • QUAY (nábřeží) je středně hnědý s hnědými detaily
 • DRIFTWOOD (naplavené dříví) zaujme příjemným šedým nádechem
 • SEASHELL (lastura) září perlovou bělostí 
 • BARNACLE (mořský vlk) vyniká přírodní dubovou barvou s jemnými bílými detaily.

Kolekce zachycuje světlo, teplo a krásu míst, kde se moře setkává s pevninou. Přírodní a jedinečný vzhled u kolekce podtrhují suky drobnějšího rázu, barevné odchylky a žilkování.

MOC za 1m2 včetně 20% DPH: 1.980,- Kč (akční cena platná do 31. 12. 2010)

 

TEPLÉ A ZEMITÉ BARVY KOLEKCE PROVENCE

Podlahy - nová kolekceProvence, krásný kraj jihovýchodní Francie, je charakteristický nekonečnými levandulovými lány, barevnými fasádami historických kamenných domů prozářených sluncem či žhavou sluneční září sálající z čistě modrého nebe. Venkovní jasnost slunečného kraje Provence působí proti jemnosti uvnitř tamních interiérů. A právě paleta teplých a zemitých tónů typických pro provensálské interiéry inspirovala designéry Kährs k nové kolekci dubových podlah. Světlé až tmavé odstíny podlah nabízejí jedinečné dekory, pro které je typická krása pravého dřeva se suky, barevnými odchylkami i žilkováním. I tato kolekce se může pyšnit příznačnými názvy.

Dekory nesou jména jednotlivých koutů francouzského kraje Provence:

 • Dekor NARBONNES nabízí svěží dubové zbarvení
 • ARLES má lehce načervenalý odstín
 • AVIGNON je tmavě hnědý
 • CAMARGUE světlý s nádechem bílé
 • GRASSE světle hnědý
 • TARASCON je naopak sytě čokoládový
 • MIRAMAS středně hnědý.

Podlahy - nová kolekcePoslední tři zmiňované dekory získaly, díky patinování povrchu, typický starobylý nádech.

Hledáte-li krytinu, která vašemu interiéru dodá venkovský a přesto rafinovaný vzhled, pak si jistě vyberete některý z dekorů kolekce Provence.

MOC za 1m2 včetně 20% DPH: 2.388,- Kč

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

V dnešní době je na výběr z takových možností. Manželka chtěla dřevěnou podlahu, ale mě se to nezdálo moc praktické, tak to nakonec vyhrála dlažba imitace dřeva https://www.koupelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-dreva a jsme spokojení oba dva.

Šimon


Přidáno:
2019-07-07 06:15:03

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS