Neztrácejte čas. Sníh odkliďte rychle a bez námahy

Zimní sněhové závěje, ranní vstávání ještě za šera a dřina s lopatou nebo hrablem vás už letos nemusí trápit. Rychle a perfektně za vás chodník, přístupovou cestu nebo jakoukoli plochu v okolí domu vyčistí fenomén posledních let – sněhová fréza. Vždyť fyzické síly můžete během sněhobílé zimy využít mnohem příjemněji než namáhavým odklízením sněhu. A jak si takový stroj vybrat?

Jednostupňové modely spolehlivě odklidí čerstvý sníh z krátkých chodníků, verand i terasPři nákupu sněhové frézy je potřeba si uvědomit, jaké povrchy chcete odklízet a jak často se nánosů sněhu chcete zbavovat. Důležitý je také typ sněhu, na který budete stroj využívat. Jestliže potřebujete odklízet pouze čerstvý sníh z krátkých chodníků, verand a teras, stačí si pořídit jednostupňový model, který tuto práci bez problémů zvládne.

Na dlouho ležící sníh však jednostupňová fréza už nestačí. Po delší době se totiž čerstvě napadaný sníh v okolí vašeho domu, chaty nebo chalupy mění v udusanou sněhovou pokrývku, na kterou je jednostupňová fréza už příliš krátká. Pro tento typ sněhu jsou určeny dvoustupňové modely sestrojené tak, aby si poradily s každým typem sněhu, kterého vás zbaví ze všech druhů povrchů.

Posvítí na cestu a ještě zahřeje

Pro větší pohodlí jsou dokonce některé stroje vybaveny světlometem, který posvítí na cestu, nebo vyhřívanými rukojeťmi pro příjemné zahřátí dlaní – Dvoustupňová fréza. Některé sněhové frézy jsou dokonce vybaveny světlometem, který posvítí na cestu.především při teplotách pod bodem mrazu je příjemné mít ruce v teple. Některé modely sněhových fréz jsou sestrojeny i speciálně pro činnost ve velmi  těžkých a tvrdých sněhových horských podmínkách, akumulátorové frézy zase potěší svou tichostí při provozu.

Důležité je zjistit, v jaké zemi byla sněhová fréza vyrobena. Pochází-li z Japonska nebo z USA, je jisté, že si pořizujete opravdu kvalitní stroj. Protože jej ale nevyužíváte pouze jednu sezónu, měla by být samozřejmostí záruka 7 let. Stejně tak je důležité, aby měl prodejce široké servisní zázemí a aby dokázal garantovat rychlou a dlouhodobou dostupnost náhradních dílů.

Jestliže o nákupu sněhové frézy uvažujete, nevyplatí se čekat na první přívaly sněhu. Pořiďte si ji raději hned, tedy v době velkých předsezonních slevových akcí a široké možnosti výběru.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Já už jsem si tuto sněžnou frézu chtěl koupit na zahradu vloni, ale nevyšlo to kvůli tomu, že jsem musel před zimou objednat nové zimní pneumatiky z obchodu https://www.pneuok.cz/ na mého čtyřkolového kamaráda. Letos už to prostě musím zrealizovat, abych se nemusel dřít zase s lopatou.

Lukáš


Přidáno:
2020-07-22 15:08:29

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: