Mohu si do domu namontovat ocelové zábradlí?

Chci si do domu nechat namontovat ocelové zábradlí, tvořené horizontálními ocelovými tyčemi. Bude možné stavbu zkolaudovat právě s tímto typem zábradlí?

Požadavek realizace zábradlí s výplní plnou, tabulovou, mřížovou nebo sloupkovou nelze aplikovat v rodinném domě, protože je předepsán pouze pro stavby bytových domů a provozy určené pro děti (ustanovení § 38 odst. 6 vyhlášky č. 137/1998 Sb. o obecných technických požadavcích na výstavbu.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: