Luxusní bydlení v Praze nenajdete na každém rohu

Máte zájem o koupi bytu v Praze, ale nechcete se spokojit pouze s průměrem? Většina novostaveb v dnešní době se bohužel nesoustředí na dokonalost vybavení a architektonického řešení, ale spíše na to, aby byly byty rychle postaveny a rychle prodány. Na potřeby náročných zákazníků se velice často zapomíná. Přitom o luxusní byty v Praze je zájem stále vyšší. Naštěstí je tu společnost Sekyra Group, která myslí i na tyto klienty a nabízí opravdu luxusní byty po celé Praze.

Byty od Sekyra Group uspokojí i velice Náročné zákazníky

Jestli se i vy zajímáte o koupi luxusního bytu v Praze, musí toto bydlení splňovat vaše vysoké požadavky. Požadavky jsou kladeny především na architektonické řešení celé stavby, velikost a zařízení bytu a také na vzhled lokality, ve které se tato stavba nachází. Těchto podmínek si je společnost Sekyra Group vědoma a svým zákazníkům se snaží nabídnout opravdu dokonalé luxusní bydlení s vysokými standardy. Rezidence v Praze od této společnosti dokáží uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. O tomto faktu svědčí i to, že byty od Sekyra Group si získávají stále větší oblibu i od slavných osobností, které mají na luxus opravdu vysoké požadavky.

Zejména lokalita je pro luxusní bydlení velice důležitá

Mnoho zákazníků si při výběru nadstandardního bydlení také potrpí na vyhlášenosti dané lokality. Mít nadstandardní byt v odlehlé a neatraktivní části Prahy je hezké, ale není to, to pravé. Proto se společnost Sekyra Group soustředí také na to, aby novostavby byly stavěny v lokalitách, které budou pro budoucí rezidenty po této stránce opravdu zajímavé a vyhledávané. Být v centru dění je velice důležité.

Rezidence KorunníNapříklad Rezidence Korunní je tím pravým příkladem luxusního bydlení v Praze. Tento projekt společnosti Sekyra Group se nachází v luxusní části Prahy 10. Jedná se o komplex novostaveb na pražských Vinohradech, který nabízí opravdu nadstandardní podmínky pro bydlení. Architektonické řešení tohoto komplexu je navrženo podle nejnovějších a nejmodernějších metod v této oblasti. Také daná lokalita pro budoucí rezidenty přináší mnoho zajímavých možností.

Luxusní byty naleznete po celé Praze

Luxusní bydlení v Praze od Sekyra Group samozřejmě není pouze v této oblasti. Sekyra Group se snaží o to, aby nabídka luxusních bytů byla dostatečně široká pro všechny zákazníky. Každý klient má odlišné požadavky na správnou lokalitu, a proto je třeba, aby i nabídka nadstandardních bytů byla dostatečně široká. Proto vznikají stále nové projekty v různých pražských částech, které jistě uspokojí potřeby náročných klientů. Smíchov CityVelmi zajímavé jsou například připravované projekty „City“, mezi které se řadí Rohan City, Smíchov City a Žižkov City.

Ceny těchto bytů jsou i přes luxusní a nadstandardní vybavení velice příjemné. Jestli se chcete o těchto cenách přesvědčit a udělat si obrázek, stačí vám navštívit stránky sekyragroup.cz, kde naleznete online ceník. V tomto ceníku jsou uvedeny ceny bytů v Praze od společnosti Sekyra Group, včetně luxusních a nadstandardních bytů.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Když jsme hledali bydlení, tak jsme hledali přes https://www.psn.cz/ . Nabízejí hodně bytů a dají se tam sehnat jak levnější, tak i dražší. My jsme hledali něco mezi. Samozřejmě pro nás byla rozhodující cena, abychom na bydlení vůbec měli peníze.

Jitka Rolfová


Přidáno:
2019-02-07 06:41:47

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS