Krize nezasáhla výstavu nových projektů - za dveřmi je Veletrh BYDLENÍ 2009

I když se objektivně finanční krize projevuje již takřka ve všech oborech ekonomiky, ve významné míře se o ní dovídáme hlavně z poklesu stavebnictví a tedy i výstavby bytových projektů. Developeři nebudou mít z čeho financovat své projekty a lidé si je nebudou mít z čeho kupovat, protože nedosáhnou na hypotéky - takový je odhad vývoje v roce 2009.

Ochlazení výstavby bytů, ale i kanceláří, obchodních center, skladů a výrobních hal se podle prezidenta Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR Matyáše projeví v tom, že tento trh opustí několik malých a středních společností, kterých je v Česku zhruba 800. Po počátečných problémech v začátku příprav výstavy Bydlení 2009 je v současnosti stav stabilizovaný a ukazuje na to, že velké firmy se silným zázemím a také s nabídkou již připravených bytů se výstavy zúčastní a představí svoje nové projekty a nabídky financování koupi bytů.

 

BYDLENÍ 2009, PRAGOINTERIER-NEW DESIGN 2009

Specializovaná výstava nových možností bydlení s nabídkou bytů domů a finančních služeb pod názvem Bydlení, se během své patnáctileté existence stala nejvyhledávanější prezentací nových projektů bydlení ve středočeském kraji a v Praze. Probíhá časově a prostorově s výstavou Pragointerier - new design.

 

Tradiční vystavovatel výstavy Bydlení - firma GEOSAN DEVELOPMENT a.s.

Výstava Bydlení několik let potvrzuje svoje dominantní místo na trhu developerských výstavních projektů, které se v České republice konají. Návštěvníci na ní oceňují ucelený přehled nabídek jak z oblasti nemovitostí, tak i interiérových prvků.

V letošním roce tak budou vystavovat firmy s nabídkou nových bytů, rodinných domů, domů stavěných na klíč, typových projektů, nabídkou pozemků určených k zastavění a realitních kanceláří, stavebního poradenství, inženýringu, stavebního spoření a hypotečních úvěrů.

Veletrh Bydlení 2008Představí se zhruba padesátka významných hráčů na českém developerském trhu.

Takže pro všechny zájemce o nové byty, domy, pozemky je tu dobrá zpráva - čeká na Vás široká nabídka bytových projektů a financování bydlení ve dnech 12. - 15. února na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Získat zlevněnou vstupenku v hodnotě 50 Kč můžete zde: www.vystavabydlení.cz

Účast nejvýznamějších developerů

Na letošním ročníku výstavy se představí nejvýznamnější developeři a investoři bytových projektů jako například: SKANSKA CZ, FINEP CZ, CENTRAL GROUP, GEOSAN DEVELOPMENT, MODRÁ PYRAMIDA, CTR GROUP, EKOSPOL, IMPACT CORTI, KOMERČNÍ BANKA a další.

Tradiční vystavovatel výstavy Bydlení - společnost SKANSKA REALITY a.s.Specializovaná výstava nových možností bydlení s nabídkou bytů domů a finančních služeb pod názvem Bydlení, se během své patnáctileté existence stala nejvyhledávanější prezentací nových projektů bydlení ve středočeském kraji a v Praze. Probíhá časově a prostorově s výstavou Pragointerier - new design. Výstava Bydlení několik let potvrzuje svoje dominantní místo na trhu developerských výstavních projektů, které se v České republice konají. Návštěvníci na ní oceňují ucelený přehled nabídek jak z oblasti nemovitostí, tak i interiérových prvků. V letošním roce tak budou vystavovat firmy s nabídkou nových bytů, rodinných domů, domů stavěných na klíč, typových projektů, nabídkou pozemků určených k zastavění a realitních kanceláří, stavebního poradenství, inženýringu, stavebního spoření a hypotečních úvěrů.

Jste srdečně zváni.

HRAJTE O VSTUPENKY NA VELETRH!!!

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: