Získejte dotace na tepelné čerpadlo bez obtížné administrativy, auditu a poplatků.

(Bleskově - krátké zprávy)

Současná pravidla podpory z jiných zdrojů jsou pro většinu z Vás neúčinná nebo diskriminační. Tento stav přiměl firmu STIEBEL ELTRON k akci, která reálně a okamžitě investorům pomůže. Žádost o přidělení dotace na pořízení tepelného čerpadla Stiebel Eltron a jeho odesláním získáte až 30.000 Kč bez DPH na pořízení moderní úsporné a ekologicky šetrné technologie pro vytápění a přípravu TUV od předního evropského výrobce s odpovídajícím zázemím ve službách a servisu. Dotace bez obtížné administrativy, auditu a poplatků.

Pro více informací klikněte na tento odkaz:
http://www.stiebel-eltron.cz


Komentáře

Chcete-li přidat komentář k této zprávě, vyplňte formulář pod ostatními příspěvky.

 

Dotace na tepelná čerpadla jsem si nedávno prohlížel na http://mastertherm.cz/tepelne-cerpadlo/dotace/ a musím říct, že mě ta nabídka opravdu zaujala. Za vytápění našeho domu dáváme celkem dost peněz, takže by v našem případě pořízení čerpadla už dávalo smysl.

KamSsa1 .


Přidáno:
2020-02-28 14:30:19

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: