O nás / Kontakty

ww.VSEPROVASDUM.cz - je web pro lidi. Pro každého, kdo chce mít přehled v jedné z nejširších oblastí svého života - bydlení a vším, co s tím souvisí.

 

  • Články - informace praktické i zajímavé z oblastí bydlení, stavění, rekonstrukcí, vše kolem zahrad i hobby. Reportáže, návody, upoutávky na zajímavé akce a produkty. Pod článkem máte na výběr k daným informacím také kontakty na firmy, které mohou být k dané problematice prospěšné (souvisejí s tématem článku). Naším cílem je dát Vám snadný přehled a kvalitní informace. Víme, jak obtížné je hledat dobré, dostupné a kvalitní produkty, služby a informace nejenom v internetu.
  • Virtuální prohlídky - nechte se inspirovat interiéry kuchyní a jídelen, koupelen, obývacích pokojů, ale také dětskými pokojíky i ložnicemi. Prohlédněte kolem dokola, jak to vypadá jinde. Třeba najdete inspiraci pro vlastní bydlení. Jste-li kuchyňské či designové studio, ozvěte se, rádi zařadíme a odprezentujeme také vaši práci
  • Služby – šetříme Váš čas. Vaši poptávku můžeme vyřídit za Vás. Napište nám co potřebujete. Brzy bude k dispozici jednoduchý inzertní systém.
  • Poradna - trápí Vás nějaké otázky související s bydlením, stavbou, rekonstrukcí nebo snad chováním sousedů? Myslíte si, že by tento problém mohl zajímat také ostatní? Napište nám. Budeme se snažit Vám poradit.
  • Diskuze a komentáře - můžete vyjádřit svůj názor v komentářích pod články. Pořádáme také on-line diskuze s odborníky, můžete se ptát, naši hosté Vám budou odpovídat (plánované diskuze naleznete v "Kalendáři akcí")
  • Oborový katalog firem - součástí portálu je oborový katalog firem, ve kterém si může čtenář/potencionální zákazník webu najít firmu či službu v oboru a v kraji, jeho bydliště. Firmy se řadí podle vzdálenosti od Vámi zadaného místa. Jste-li řemeslník či firma, zaregistrujte se. Registrace jsou ZDARMA! Ale budete si udržovat informace o sobě aktuální ;)
  • Stavební úřady - seznam stavebních úřadů s prohledáváním podle katastrálních území. Najděte si stavební úřad, úplné kontakty najdete vždy po prokliknutí na oficiální prezentaci stavebního úřadu.

Objevili jste něco neaktuálního? Napište nám!

 

Redakce:

 


RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: