Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Moderní koupelny

Snad každý z nás začíná ráno v koupelně. Prostředí této místnosti tak může mít vliv na to, s jakou náladou do nového dne vykročíme. Koupelna není jen místem očisty, ale i odpočinku a nabírání nových sil. Někdo ve sprše vylepšuje své pěvecké nadání, jiný ve vaně relaxuje s knihou, nebo dokonce sleduje televizi...

Koupelna je zkrátka důležitou součástí našeho života a ve svém současném, moderním pojetí nabízí stále více možností, jak ji zařídit a vybavit. Autorky radí, jak koupelnu rozvrhnout podle požadavků jejích uživatelů – tak, aby se v ní cítil dobře mladý pár, nepřekážela si početná rodina a maximální komfort v ní měli i senioři či tělesně postižení obyvatelé.

Kniha vydavatelství ERA - Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Moderní koupelnyUpozorňují na základní požadavky na rekonstrukce koupelen (jak v rodinném domě, tak v panelovém bytě), uvádějí specifika podkrovních koupelen i podmínky úprav hygienických prostor pro handicapované. Na celkové zařízení koupelny pohlížejí nejen ze stavebního hlediska, ale také okem bytového architekta.

Seznamují s aktuálními designovými trendy zařizovacích předmětů i nábytku a s jejich nejčastějšími i méně tradičními materiály. Kniha představuje sanitární vybavení takříkajíc kus po kuse – od umyvadla po bidet – včetně rozvodů vody a odpadu, větrání, vytápění či osvětlení koupelny. Text je doplněn množstvím barevných fotografií dokumentujících současnou nabídku koupelnového vybavení na českém trhu.

 

Knihu vydalo vydavatelství ERA

Kód: S0175
Název: Moderní koupelny
Autoři: Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková
160 stran,  210 x 200 mm
celobarevná, brožovaná
Edice: Dům a zahrada
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-7366-127-4

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

My jsme naši koupelnu zařídili tak, aby se nám do ní všechno vešlo. Je dost malá, takže jsme si do ní pořídili sprchový kout. Sice by se mi líbila vana, ale pak by nezbylo místo na pračku, takže moje touha po vaně musela jít stranou. Sprchový kout jsme si vybrali z https://www.vybavime-koupelny.cz/sprchove-kouty , kde jsme narazili na sprchové kouty s posuvnými dveřmi, díky kterým jsme ušetřili další drahocenné centimetry.

Izabela


Přidáno:
2020-02-16 07:51:07

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: