Martin Kužela: Komíny

Kniha se zabývá problematikou komínových těles a odvodu spalin při vytápění rodinných domků a drobných staveb. Dozvíte se zde například jaké typy komínů jsou vhodné pro jednotlivé druhy paliv a tepelných spotřebičů, jaké zásady platí při navrhování a provádění komínových těles a konečně jaké možnosti nám nabízí současný stavební trh. Součástí publikace jsou návrhové tabulky, technické detaily řešení a fotografie realizovaných komínových těles. Kniha Martin Kužela: KomínyAutor se v neposlední řadě věnuje také rekonstrukcím tradičních vyzdívaných komínů.

V knize dále najdete:

  • navrhování komínů a kouřovodů
  • právní a technické předpisy
  • údržbu komínů
  • požárně technické požadavky na komíny

 

Knihu vydalo vydavatelství ERA

Kód: S0179
Název: Komíny - 2.aktualizované vydání
Autor: Martin Kužela
148  x  210 mm, brožovaná
148 stran,  dvoubarevná
Edice: Stavíme
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-7366-132-8

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Vybrat komín není zas taková věda. Nejlepší jsou nerezové komíny. My jeden takový máme z https://www.komin-levne.cz/Nerez-kominy-dvouplastove-c26_0_1.htm a nemáme s ním žádný problém. Jen ho nechám po zimě radši vyčistit a to je veškerá údržba.

Petr


Přidáno:
2019-07-10 07:20:42

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS