Isabela Bradáčová: Požární bezpečnost domu - 2. aktualizované vydání

Kniha čtenáře seznámí s problematikou požární ochrany obytných budov. V první řadě jsou zde uvedeny základní požadavky protipožární ochrany. Čtenář v knize najde informace o požárně technických vlastnostech stavebních hmot a konstrukcí, o minimálním stupni hořlavosti použitých materiálů, o prostupech elektrických rozvodů a požárním riziku objektu.

Isabela Bradáčová: Požární bezpečnost domu - 2. aktualizované vydání Další část knihy se věnuje problematice odstupu a odstupových vzdáleností, příjezdům a přístupům k domu, ale také únikovým cestám a požárním úsekům. Nechybí ani pojednání o hasicích přístrojích (typech a jejich použití). Autorka píše také o tom, jak zvýšit protipožární odolnost domku, který protipožárním požadavkům nevyhovuje.

V knize dále najdete:

  • požární bezpečnost technických zařízení budov
  • jak zajistit protipožární zásah (příjezdy, přístupy, hasicí přístroje)
  • pojištění proti požárům
  • požárně ochranné materiály

 

Knihu vydalo vydavatelství ERA

Kód: S0176
Název: Požární bezpečnost domu - 2. aktualizované vydání
Autor: Isabela Bradáčová
144 stran, 148 x 210 mm, brožovaná
Edice: Stavíme
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-7366-128-1

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

My máme celkové pojištění domácnosti. Nechtěl jsem jenom pojištění proti požárům, protože se toho může stát daleko víc a pak by mi bylo pojištění k ničemu. Sjednal jsem si pojištění přes https://www.insiacare.cz/ , kde mi našli nejlepší nabídku, takže jsem s tím neměl tolik starostí.

Samuel


Přidáno:
2019-08-11 06:32:55

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS