Daniel Cehula: Rekonstrukce podlah (2. vydání)

Dům, to jsou stěny, strop a – podlaha, na níž vyrůstá celý byt. Proto ať už pokládáte podlahu novou, nebo hodláte opravovat tu stávající, je třeba vše důkladně zvážit a promyslet. Je to krok na další desítky let...

Základem je získat co nejvíce informací, aby vaše rozhodnutí bylo správné. Nechte se proto autorem této knihy provést jednotlivými druhy podlah, seznamte se s jejich skladbou a materiály vhodnými pro každou vrstvu podlahy. Dřevěná podlaha, plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum - se získanými znalostmi snadno zvolíte ten nejvhodnější z doporučených postupů pro opravu, rekonstrukci či renovaci podlahy ve vaší domácnosti.

Kniha - Daniel Cehula: Rekonstrukce podlah (2. vydání)Zjistíte, podle čeho zhodnotit stav podlahy, jak si počínat při sanaci vlhkosti, pokládce tepelné a zvukové izolace... Spolu s autorem tak můžete postupovat krok za krokem – od přípravné fáze až po finální úpravu. Pokud si na opravu netroufáte sami, zvolte dodávku na klíč.

V knize se dočtete, na co si dát pozor při výběru dodavatelské firmy, ale i zda je třeba k provedení podobné rekonstrukce stavební povolení. Opomenuta nezůstala otázka financování rekonstrukce ani rady pro případnou reklamaci. Základní informace získá i zájemce o renovaci historických podlah v památkově chráněných objektech.

V knize dále najdete:

  • hodnocení stavu podlahy z různých hledisek
  • nářadí pro práci s podlahami
  • doporučení pro podlahové vytápění
  • přehled užívaných značek a piktogramů
  • upozornění na důležité dokumenty a normy

 

Knihu vydalo vydavatelství ERA

Kód: S0177
Název: Rekonstrukce podlah - 2. vydání
Autor: Daniel Cehula
148 stran, barevná příloha
148 x 210 mm, brožovaná
Edice: Stavíme
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-7366-130-4

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

My jsme se rozmýšleli, jestli si koupíme dlažbu nebo dřevěnou podlahu. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme to spojili do jednoho. Dlažba imitace dřeva https://www.koupelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-dreva pro nás byla skvělým kompromisem.

Klára


Přidáno:
2019-08-12 13:08:58

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: