Kalendář plánovaných akcí VSEPROVASDUM.cz

Nenechte si ujít akce, které pro Vás pořádáme. Kalendář budeme průběžně doplňovat tak, abyste byli dostatečně včas a dopředu informováni.

OTEVÍRÁME LIDEM OČI, POSKYTUJEME KVALITNÍ INFORMAČNÍ SERVIS. Nechte nás usnadnit cestu i Vám...

Chceme přinášet zajímavé zprávy, cokoliv, co Vám může pomoci ve výběru vhodné technologie stavby, rozhodnutí o výhodách různých stavebních systémů, informace, které Vám ušetří čas i peníze.

Kalendář plánovaných akcí

  • Z produkce firmy DENNERT připravujeme vysílání staveb domů ICON CITY a garáže
  • V jednání jsou i další stavební systémy, můžete se těšit :-)
  • O dalších akcích Vás budeme opět průběžně informovat

Chcete-li být upozorněni na online přenosy emailem, přihlašte se k odběru novinek emailem, rádi Vás na vysílání upozorníme.

 

Akce, které již proběhly jsou seřazeny od nejnovějších po dávno minulé...

Viděli jste on-line stavby.

Uskutečněné on-line přenosy a reportáže ze staveb rodinných domů

 

Vaše nápady, podněty i připomínky vítáme a i kritika je naším hnacím motorem. Pište nám do redakce na adresu info@vseprovasdum.cz. Taktéž nám můžete zasílat videa nebo odkazy na videa ze staveb ať již na Vaše vlastní nebo někde nalezená. Rádi s nimi seznámíme i další čtenáře. DĚKUJEME

 

Tyto firmy Vám mohou v daném oboru pomoci:


Nadisi s.r.o.
Pomůžeme Vám získat nejvýhodnější hypotéku, pojištění, půjčku. Spolupracujeme s předními finančními ústavy na českém trhu - bankami, pojišťovnami i spořitelnami. Neustále sledujeme trh, a proto Vám vybereme tu nejvhodnější variantu.
hypoteky.nadisi.cz

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Dobry den, chtel jsme se zeptat, zda budete vysilat prenos stavby firmy Dennert nebo alespon budou nejake fotografie. Videl jsme, ze 19.8.2008 maji v planu dum typu Alfa, docela me to zajima, protoze je to trochu neco jineho nez jejich domy ICON.
Dekuju za informace

[VSEPROVASDUM.cz] Dobrý den. Po předběžném jednání s firmou DENNERT můžeme tento termín potvrdit. Momentálně čekáme na vyjádření majitele domu.

Stana


Přidáno:
2008-06-23 15:00:28

Dobry den, myslim, ze by mohla byt zajimava take reportaz z nejake stavby domu Alfa Dennert. Ale vypada to, ze se u nas zatim zadne nestavi. Nicmene myslim, ze pak obrazku a technickych detailu k domu Alfa jako napr mozne napojeni na elektrinu, topeni atd. by mohlo ukazat vyhody tohoto typu domu. Povazujte to za podnet na mozny clanek nebo reportaz. Dekuji

[VSEPROVASDUM.cz] Děkujeme za Váš zájem. I stavby ALFA máme v plánu odvysílat. O stavbách budeme včas v kalendáři akcí informovat.

Petr


Přidáno:
2008-02-11 08:32:12

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: