JEN TŘI KROKY K VYSNĚNÉ KOUPELNĚ

Společnost SIKO KOUPELNY inovovala své webové stránky a nabídla tak zákazníkům ještě přehlednější a jednodušší cestu, jak si vybrat a pořídit novou koupelnu. Kromě nového designu a vylepšené struktury představuje také několik novinek - konfigurátor koupelen, e-shop, možnost ověření dostupnosti zboží a sledování stavu zakázky. Tak chce SIKO KOUPELNY usnadnit svým zákazníkům výběr i nákup.

Inspirace, plánování, nákup

„Stránky jsme rozdělili do tří základních sekcí: inspirace, plánování a nákup. Jsou to tři zásadní kroky, které klient při zařizování nové koupelny musí absolvovat. A na našich nových webových stránkách mu je pomůžeme úspěšně zvládnout, aby sSiko koupelnynadno došel ke své vysněné koupelně," říká Jan Voldán, Marketing a PR manažer společnosti SIKO KOUPELNY. „Mnoho našich zákazníků staví nebo rekonstruuje koupelnu úplně poprvé a často neví, kde vlastně začít. V sekci inspirace je proto k dispozici obsáhlá fotogalerie vzorových koupelen. Tam mohou klienti načerpat nápady, vybírat barevné kombinace a styly, které se jim líbí," vysvětluje dále Voldán. 

Konfigurátor koupelen

Konfigurátor koupelnyMezi zajímavé a pro klienta důležité novinky patří tzv. konfigurátor koupelen. Zde je možné zadáním rozměrů a výběrem zařizovacích předmětů velmi snadno vytvořit prvotní 2D návrh místnosti a udělat si tak představu o prostorovém rozložení nábytku a sanitární keramiky. Aby zákazník získal jasnou představu, jak vybrané předměty, obklady a dlažby budou vypadat, jak spolu budou ladit, může si nechat zpracovat 3D vizualizaci. Tým odborníků z grafického oddělení mu vypracuje precizní návrh včetně spočítání potřebného materiálu a výsledné ceny. Ukázky těchto 3D vizualizací lze také najít v sekci plánování na webu.Nový konfigurátor naleznete na http://www.siko-koupelny.cz/studio/0---konfigurator-koupelen.html

Nový e-shop

Třetím krokem, a také třetí sekcí, je samotný nákup vybraných výrobků. V té společnost SIKO KOUPELNY přinesla nejvýraznější inovaci - otevření rozsáhlého e-shopu s více než 3000 položkami. „Zákazníci mohou nakupovat z pohodlí Nový eshopdomova, a to 24 hodin denně. Na internetu pak mohou navíc sledovat přesný průběh své objednávky podle kódu zakázky, který od nás obdrží," představuje nový e-shop Jan Voldán. „V případě jakýchkoliv dotazů se mohou obrátit na naše odborníky na telefonu, kteří jim ochotně poradí a pomohou." Internetový obchod samozřejmě obsahuje obchodní podmínky a podrobný návod, jak nakupovat. Na stránkách e-shopu lze také najít nejaktuálnější akční nabídky, které zákazníky osloví výraznými slevami. Pro klienty, kteří chtějí nakupovat v klasických kamenných prodejnách, byla zavedena služba ověření dostupnosti zboží v jednotlivých pobočkách a možnost dodání zvoleného zboží na kteroukoliv z nich. Ti, kteří preferují individuální přístup, si mohou přes internet sjednat osobní schůzku s odborným poradcem ze SIKO KOUPELNY. Eshop naleznete na http://www.shop.siko-koupelny.cz/

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Pro mně osobně je koupelna takovou uzavřenou oázou klidu, do které si vždy večer po práci moc ráda zalezu, napustím si vanu, přehraju si nějakou pěknou muziku, dám si CBD z internetového obchodu https://www.cibdol.cz/cbd-olej a odpočinu si od každodenních starostí a stresů :-) Musím to všem, kdo ještě nezažili, vřele doporučit ;-)

Jitka


Přidáno:
2020-11-20 18:42:47

Tak takové tipy bezesporu příjdou vhod. My koupelnu nedávno rekonstruovali. Konkrétně se jednalo o koupelnu v bytě mé mámy. Ta už na tom bohužel není co se pohybu týče nejlépe, takže jsme tomu museli koupelnu přizpůsobit. Třeba do sprchového koutu jsme jí koupili takové sedátko, které se nám povedlo sehnat z https://www.emako.cz/stolicky-a-sedatka-do-koupelny/

Ivana Lebedová


Přidáno:
2020-03-27 03:42:39

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: