Jaké materiály se používají na komínové vložky?

Komínové vložky se v zásadě rozdělují na:

Šamotové klasické komínové vložky - používají se pro spotřebiče na tuhá paliva a pro plynové atmosférické spotřebiče, kde teplota spalin je kolem 160°C.

Šamotové izostaticky lisované a nerezové komínové vložky - používají se pro všechny spotřebiče a pro kondenzační i plynové kotle typu C

Plastové komínové vložky - používají se pouze pro plynové kotle, přičemž teplota na hrdle spotřebiče nesmí být překročena teplota 120°C.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: