Jak si kdo ustele, tak si také lehne: Aneb na kvalitě postele a povlečení záleží

Řekni mi, na jaké posteli spíš, a v jakém povlečení usínáš, a já ti povím, jak se vyspíš. Jinými slovy volba postele a povlečení významně ovlivňuje kvalitu našeho spánku, a proto se ji nevyplácí podceňovat. Luxusní postele v Luxury Sleeping v kombinaci s povlečením Slabbinck jsou zárukou dokonalého pohodlí při spánku.

Maximum komfortu při spánku

polohovací postelPokud si chcete dopřát maximum komfortu při spánku, ustelte si na luxusní vysoké posteli Luxury Sleeping, která je dokonale ergonomická, a proto se Vašemu tělu plně přizpůsobí. Vysoké čelo postele zvyšuje pocit soukromí a bezpečí, a navíc se o ně můžete pohodlně opřít, když zrovna nebudete spát. Co nás nejvíce zaujalo, to byla možnost vybavit postel polohovacím systémem na dálkové ovládání. Jakmile stisknete tlačítko, Vaše postel se dostane do požadované polohy. Proměnit ji můžete dokonce i v křeslo.

Luxusní povlečení do postele

postel BendlováK luxusní posteli patří luxusní povlečení. Zakázkově vyráběné ložní prádlo Slabbinck je zárukou toho nejvyššího komfortu. Vyrábí se v malé rodinné továrně v Belgii z těch nejlepších přírodních materiálů. Špičková kvalita, nadčasový design a možnost ovlivnit finální vzhled, to jsou hlavní důvody, proč se povlečení Slabbinck těší tak velké oblibě. Kdo preferuje čistý jednoduchý design, toho jistě zaujme kolekce Essentials. Ložní prádlo Design nabízí nápadité řešení pro ložnice všech stylů.

Masážní postel Postel Kuperus V showroomu Luxury Sleeping můžete obdivovat luxusní postele Kuperus, stejně jako luxusní vysoké postele Pullman www.pullman.cz, které jsou také partnery rekonstrukce domu portálu www.UtulnyDum.cz.

Načerpejte inspiraci a nechte si zhotovit postel svých snů.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Já jsem si oblíbila povlečení z https://www.vesna.cz/ . Mají kvalitní povlečení a velký výběr. Vyberu si tam vždycky dětské povlečení pro děti do pokojíčku a i pěkné povlečení pro nás do ložnice.

Helena


Přidáno:
2019-05-07 18:16:25

Kvalitní spánek je hodně důležitý. Já mám náročnou práci, tak si musím v noci odpočinout, abych nabrala sílu na další den. Matrace máme kvalitní a máme bavlněné povlečení https://armik.cz/army-shop-kategorie-interier-bytovy-textil-luzkoviny/ , které mi je nejpříjemnější, tak se nám v posteli dobře spí.

Blanka


Přidáno:
2019-04-11 06:45:51

Máte nějaké doporučení na dětskou palandu?

Franta


Přidáno:
2018-08-15 17:07:05

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: