Jak se žije v garsonce

Mnoho mladých lidí začíná svůj samostatný život z finančních důvodů v malinkých garsoniérách. Jak vhodně uspořádat nábytek v jedné malé místnosti tak, aby plnil svůj účel a navíc působil esteticky? Pokud žijete v garsonce sami, není situace tak komplikovaná, jako když žijete s partnerem. Ale i dva lidé spolu mohou v jedné místnosti žít, aniž by se cítili stísněně.

Chytře spořit místo

V malých prostorách často bojujeme o centimetry. Pokud má váš byt dostatečně vysoké stropy, lze spoustu místa ušetřit patrem na spaní. Nejen, že získáte cenný prostor navíc, ale ještě dosáhnete větší oddělenosti "ložnice", a tudíž i většího soukromí.

nábytek AldoNeopomíjejte ani relaxační zónu bytu. Byla by škoda ochudit se o pohodlí, které přinášejí obývací pokoje. Na velkou sedačku dost možná nezbude místo, ale malé pohodlné křeslo se vejde všude a výborně vám poslouží.

Pokud jde o úložné prostory, vyplatí se investovat do kvalitní šatní skříně a na menší předměty pořídit jakousi zmenšenou verzi obývací stěny. Pokud vám na mysli vytanula typická socialistická obývací stěna, tak jak ji znáte z bytů babiček, mohu vás ujistit, že dnešní obývací stěny vypadají prosto odlišně. Jedná se o praktické designové "skládačky", z kterých si podle vlastního vkusu a prostorových možností sestavíte skříňky tak, jak potřebujete.

Vtiskněte interiéru styl

I malý byt může vypadat skvěle, pokud do něj budete nábytek vybírat s citem. Nemá interiér nábytek Aldosmysl byt naplnit vybavením, co se kde najde, dle hesla "každý pes, jiná ves". Opatrně volte také masivnější kusy a rustikální nábytek. Vhodně je doplňte lehčím a vzdušnějším typem vybavení, aby prostor působil opticky větší.

Bytovými doplňky šetřete, volte je se vkusem, a tak, aby maximálně ladily se zbytkem interiéru. Nepouštějte se do přílišného kombinování barev a vybírejte odstíny, které prostor prosvětlí. Čeká-li vás stěhování do malého bytu, není to ještě důvod k panice. Plánujte s dostatečným rozmyslem a důvtipem a jistě i na malém prostoru vykouzlíte příjemný domov.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Taky bydlíme v garsonce a jsme spokojení. Alespoň na úklid je to paráda, protože to nezabere tolik času a hlavně ani nemáme místo na nepořádek. Chce to ale chytře uspořádat, aby se tam vešlo co nejvíce potřebných věcí. Nám s tím pomáhal http://www.pwinterier.cz/ a jsme spokojení, jak nám garsonku zařídili.

Ilona


Přidáno:
2019-01-07 10:40:41

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS