Jak se staví z YTONGu? - Neuvěřitelný příběh mého domu

"Neuvěřitelný příběh mého domu" je název instruktážního DVD, které na trh uvedla společnost Xella CZ. Poutavým způsobem popisuje stavbu rodinného domu z YTONGu. Krok po kroku Vás provede celou stavbou domu - od plánů a prvního kopnutí do země až po nastěhování. DVD ukazuje, jak plně využít výhody YTONGu a docílit na stavbě maximální kvality. Instruktážní video je zajímavé nejen pro stavaře, ale také pro naprosté amatéry. Je zajímavým návodem pro všechny, kteří uvažují o stavbě svépomocí.

Jak se staví z YTONGu...

Software (Adobe Flash Player) ke stažení

Jak DVD s filmem získat?

DVD si můžete objednat přímo na stránkách společnosti Xella CZ.

Film však není určen pouze zákazníkům společnosti XELLA. Distribuce DVD probíhá také prostřednictvím vybraných časopisů s tematikou stavby a bydlení. "Je důležité, aby DVD bylo dostupné široké veřejnosti. S amatérskými staviteli se mezi zákazníky setkáváme velmi často, proto věříme, že i oni tuto instruktáž ocení" říká Ivana Havlíčková ze společnosti Xella.

Slavnostní premiéra filmu "Neuvěřitelný příběh mého domu" proběhla 5. března 2008 v pražském kině Atlas. Vzácným hostem, který DVD na místě pokřtil, byl i režisér tohoto filmu, Jiří Menzel.

 

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

dotaz, kde sezenu to video o stavbe z Ytongu, zadarmo? Diky za adresu Jindriska

[VSEPROVASDUM.cz] Na www.xella.cz jsou odkazy na kontakt do firmy. Video poskytovala firma v rámci propagace vlastních výrobků zdarma. Pro aktuální informace je neváhejte kontaktovat. Případně si video můžete kdykoliv pustit z našeho webu :-)

jindriska


Přidáno:
2010-11-15 21:40:55

Ahoj uvazuji o stavbe svépomocí z Ytongu a jeví se mi jako nejvetsi problém znacná váha cihel v sile 37cm,tak me zaujala Km beta ze je moznost zapujcit si jerabek na ukládání cihel,tek se to da postavit ve dvou lidech,jediné na tom je ze se to musí zateplovat. konecné rozhodnutí ale je asi Ytong nebo Qpor v sile 37cm.

Vaaek


Přidáno:
2009-04-28 21:17:54

Toto video mě opravdu motivuje, že si postavím svůj dům svépomocí a hodně ušetřím. Jen upevnění střešních trámů ve videu nebylo moc rozebráno. Češi teď každopádně mají nejlepší instruktážní video na stavbu domu z Ytongů na celém webu. Je skvělé, že si jej můžeme objednat zadarmo.

Luboš Galbavý


Přidáno:
2009-02-08 00:31:43

Tak to je nářez. Jestli máte ještě někde i další videa o jiných stavebnicích, tak sem s nimi. Dlouho jsem přemýšlel, z čeho stavět, abych to zvládnul. No s touhle nápovědou to asi bude o dost snazší. Na první pohled na tom nic není. Díky!

Nářez


Přidáno:
2008-11-10 14:34:18

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: