FOR GARDEN 2009 - veletrh nabízející inspiraci nejenom k úpravám zahrady

Veletrhy a výstavy každoročně přinášejí nové trendy a inspiraci v daných oborech. To, jak si zařídíme dům nebo vylepšíme zahradu, je většinou ovlivňováno nabídkou jednotlivých firem, které se na těchto akcích prezentují jak odborné, tak laické veřejnosti. Nejinak tomu bude i jarním veletrhu FOR GARDEN, který proběhne ve dnech 5. - 8. března 2009 v Pražském veletržním areálu Letňany.

Veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN se bude v roce 2009 konat již potřetí. I přestože do zahájení veletrhu zbývá ještě pár měsíců, již nyní se na veletrh přihlásilo téměř sto firem. Tato čísla znamenají pro FOR GARDEN velký úspěch a dávají tušit, že se návštěvníci budou mít v březnu opravdu na co těšit.

 

Velká účast známých společností zabývajících se zahradami

Mezi přihlášenými firmami dominují v sekci realizačních firem, zabývajících se zahradami, Svaz školkařů, Pragoflora, zahradní architekti Flera, Leutersdorfer Baumschulen z Německa, Gabriel, KB Blok, Norman nabízející zahradní krby, a trojice firem Profigrass, AVZ, Meandr AZS, jež nabízejí zavlažovací systémy. Ukázkové zahrady chystají na společných expozicích Svaz zakládání a údržby zeleně a HORTIservis se svými partnery. Ze společností, podnikajících v oboru zahradního nábytku, se potřetí představí firma Hartman.

Veletrh FOR GARDENDosud největší výstavní plochou 260 m2 se na veletrhu FOR GARDEN může pyšnit LIFEsport zastupující značku Kettler. Z dalších firem, vystavující zahradní nábytek, se představí Frek, Ubud, Brocante, Ingeld, faKopa či Vetr. Opakovaně se na této zahradní události v sektoru zahradní techniky představí BG Technik CZ se značkou Honda a Strom Praha, který mimo jiné navýšil i výstavní plochu, s technikou John Deer. Nový produkt - pojištění zahradní architektury - představí pojištovna Generali.

 

Bohatý doprovodný program, semináře pro širokou veřejnost

Nedílnou součástí veletrhu je jeho doprovodný program, který nabídne návštěvníkovi hlubší pohled do nabízených témat a zúčastněným partnerům další zviditelnění. Cyklus seminářů Trendy při tvorbě zahrad II bude opět připravován ve spolupráci se Svazem zakládání zeleně, Společností pro zahradní a krajinářskou tvorbu a Českým svazem perenářů. K těmto organizacím se navíc připojí Český svaz ochránců přírody JARO Jaroměř.

Ve velkém konferenčním sále PVA Letňany zazní témata jako Koupací jezírka, Zahrada roku 2008, Funkce zahrady pro bydlení, Ovocné stromy na zahradě, Trvalka sezóny 2009, Invaze nebo Živé zahrady. Semináře, které jsou určeny především odborné veřejnosti, proběhnou v pátek 6. března 2009. Odbornými garanty seminářů je Ing. Jana Šimečková ze Svazu zakládání a údržby zeleně, Ing. Ondřej Fous a Ing. Petr Hanzelka PhD. z Českého spolku perenářů a Mgr. Jiří Jákl z Českého svazu ochránců přírody JARO Jaroměř. Semináře proběhnou v pátek 6.3.2009 od 11.00 hodin a jsou určeny především odborné veřejnosti.

Více o programu, partnerech a on-line přihlášku naleznete v sekci Doprovodný program na stránkách www.for-garden.cz.

HRAJTE O VSTUPENKY NA VELETRH!!!

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: