Extraizolační okna

Společnost ANIMO BOHEMIA s.r.o. přichází na trh s extraizolačními okny, která jsou velmi silná nejen prostorově, ale hlavně ve svých vlastnostech. A co to vlastně extraizolační okno je?

Co je to extraizolační okno?

Je to vlastně zdokonalený model eurookna. Jde o okno s profilem Softline o síle rámu 92 mm, specielně vyvinuté jako protihluková zábrana a extra izolační stěna do nízko energetických staveb. Zaoblené hrany R-8 (to je to označení Softline) dodávají oknu ladné tvary a umocňují majestátní dojem ze síly pětivrstvého profilu.

Řada Softline 92

Je nabízena se zasklením trojsklem s nerezovým rámečkem a dvojitým celoobvodovým těsněním. Standardně dodávané s posledním typem značkového celoobvodového kování s veškerými bezpečnostními prvky a čtyř polohovou klikou. U tohoto modelu lze bez potíží použít bezpečnostní skla Connex o síle 6,4 a více mm.

Tento model svými izolačními vlastnostmi zdaleka předčí všechny na trhu běžně nabízené výrobky.

Tepelná propustnost skla je již ve standardu 0,59 W/m2K a okna neuvěřitelných 0,8 W/m2K.

Zvukový odpor je také úžasný - 33-39 dB, což dělá z domu téměř zkušebnu...

 


Související články

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Dneska už jsou takový vychytávky. Když bychom stavěli dům teď, tak by bylo všechno jinak. My jsme ho ale stavěli před 20 lety a to nic takovýho nebylo. Máme obyčejný okna u kterých už bylo potřeba vyměnit těsnění. Tak jsem koupil těsnění oken a dveří z https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm a když už jsem byl v té práci, tak jsem přetěsnil všechno a zas máme na čas pokoj.

Honza


Přidáno:
2019-05-06 07:37:09

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS