Dobré hnojivo

Dobré hnojivo je organického původu. Průmyslová hnojiva mají význam jen jako doplňek humózní půdy dostatečně zavlažované. Mějme dále na paměti, že pěstováním zeleniny na stále stejných záhonech se půda časem zcela vyčerpá, proto plodiny záměrně střídejme.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Hnojiv je celá řada. Záleží, jaké a na co je člověk chce. Já si kupuju hnojiva z https://www.chemicor.cz/hnojiva/ . Hnojím na zahradě všechno, co se dá, takže potřebuju hodně hnojiv a tady je všechny koupím na jednom místě.

Michala


Přidáno:
2019-05-10 07:40:28

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS