Dětská stolní lampička - vhodný doplněk do dětského pokojíčku - TIP nejenom na vánoční dárek!

Dětský pokoj je pro naše ratolesti místem, kde by měly nalézt především klid a bezpečí. Jedním ze základních předpokladů, aby se děti cítily ve svém království příjemně, je funkční, příjemné a také zajímavě esteticky ztvárněné osvětlení.

Portál WWW.VSEPROVASDUM.CZ Vám přináší nabídku krásných dětských ručně malovaných stolních lampiček, nástěnných a stropních svítidel. Osvětlení do dětského pokoje je navrženo tak, aby jednotlivá svítidla byla vzájemně sladěna. Ke každé stolní lampičce si tak můžete dále vybrat dětské nástěnné svítidlo či stropní svítidlo ve stejném grafickém provedení.

Navrhněte se sami vzhled Vaší lampičky

Chcete-li mít lampičku se svým vlastním motivem, obrázkem či jménem, sdělte nám Vaše představy a my je graficky zpracujeme přesně podle Vašeho gusta.

Stropní svítidloV naší nabídce můžete naleznout širokou škálu dětského osvětlení nejen pro nejmenší, ale také pro školou povinné děti. Naše svítidla a lampičky z každého pokojíku dokáží vytvořit oázu klidu na hraní či přípravu na další školní den. Lampičky jsou výborným pomocníkem při osvětlení menšího prostoru a mnohdy jsou výborným a dekoračně zajímavým doplňkem nejen do dětského pokoje.

Noční lampičky na stůl

Noční lampičkaNaše dětské ručně malované noční lampičky vydávají jemné světlo, které je vhodné zejména k posteli při usínání. Je osazeno žárovkou 40W, kabelem s vypínačem dlouhým 1,5m. Rozměry lampičky jsou: š.10 x v.21 cm.

Lampičky lze bez problému instalovat. Stačí je postavit a prostě zapojit do běžné zásuvky. Můžeme je používat ve funkci doplňkového světla nebo jako světlo hlavní. Většinou se umisťují vedle pohovky nebo skříňky. Dětská lampička vytváří kouzelnou a uklidňující atmosféru před spaním.

 

Nástěnná a stropní svítidla

Naše ručně malovaná stropní a nástěnná svítidla poskytnou příjemné osvětlení dětského pokojíčku, má průměr 30cm, a lze jej osadit žárovkou E14, Stolní lampičkamax.60W.

Žárovky však nejsou součástí dodávky.

Naše roztomilé dětské ručně malované lampičky, stropní a nástěnná osvětlení se mohou stát součástí každovečerního usínání a navíc dotvoří správnou atmosféru interiéru pokojíčku. Jedná se tak o krásný dárek pro Vaše příbuzné a nejbližší.

Všechny naše lampy splňují přísné evropské předpisy a normy.

Objednávejte za zcela bezkonkurenční cenu 490,- Kč na info@vseprovasdum.cz

Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci, tak každé svítidlo z naší dílny má svoji výjimečnost a co kus to originál. Z tohoto důvodu je doba dodání od objednání 10 pracovních dní.

Dětská lampička a dětský lustr s pohádkovými motivy jsou vhodným doplňkem pro útulný dětský pokoj a neměly by chybět v žádném pokojíčku. Proto jsem rádi, že team portálu WWW.VSEPROVASDUM.CZ může přinášet světlo do domovů našich nejmenších.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Lampička vypadá úplně nádherně, ta se bude moct líbit naší dcerce, která se teď musí pilně připravovat na přijímačky na střední školu i za pomocí online kurzů, které jsme ji zaplatili na webových stránkách https://www.to-das.cz/ :-) Určitě lampičku objednám a dostane ji pod vánoční stromeček.

Danca12


Přidáno:
2020-11-20 21:11:23

Parádní tipy. díky mockrát. Je pravda, že nějaké osvětlení do dětského pokoje bychom také měli ještě dokoupit. Nedávno jsme malému do pokojíku koupili novou postel, konkrétně tuto https://detivbavlnce.cz/169708-postel-s-pristylkou-jasan-zelena-200x80-ego-l16-06025601-tempo-kondela.html ale žádnou lampičku u ní zatím bohužel nemá. Vidím to ale tak, že to brzy napravíme.

Hanka


Přidáno:
2020-06-14 21:33:02

Opravdu moc krásná lampička, zrovna s manželem našemu synovi zařizujeme nový pokojíček, a tak hledáme nějaké pěkné osvětlení. Dost jsme toho načetli na http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/jak-detem-zaridit-pokojicek , takže se při zařizování zaměřujeme hlavně na bezpečnost a praktičnost.

danielka


Přidáno:
2019-05-31 20:03:55

Milá redakce kde najdu adresu firmy na výrobu lampiček? Jeto moc zajímavý nápad. Děkuji Lerchová

[VSEPROVASDUM.cz] Dobrý den. Lampičky vyrábí na zakázku manželka jednoho z našich redaktorů a proto je uvedený kontakt přímo k nám do redakce :-) Prvotní kontakt vítáme emailem, klidně napište svůj telefon, rádi se Vám sami ozveme. Jde o zakázkovou výrobu.

Magda


Přidáno:
2012-06-15 05:49:12

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: