DESIGNline® Connect – první vinylová podlaha se zámkovým spojem

Hledáte-li podlahovou krytinu praktickou, vysoce odolnou a zároveň esteticky působivou, pak je tu právě pro vás vinylová krytina DESIGNline® Connect. DESINGline® Connect, první vinylovou krytinu se zámkovým spojem od německého výrobce Windmöller Flooring, na českém trhu prodává a distribuuje společnost Kratochvíl parket profi.

 

Dobré tepelné vlastnosti, odolný povrch

Díky svým vlastnostem může krytina velmi dobře konkurovat nejen klasickým podlahám z PVC, ale rovněž podlahám laminátovým. DESIGNline® Connect nabízí teplejší povrch pro bosou nohu. Odolný povrch s velmi dobrou elasticitou dává krytině zelenou pro bezstarostné použití nejen v kuchyních a koupelnách, ale rovněž v komerčních prostorech. Díky dobré pružnosti a tvrdosti vinylu se již nemusíte strachovat, spadne-li vám v kuchyni na zem hrnec či vidlička. První kolekce DESIGNline® Connect Bacana přináší 12 dekorů s reálnou strukturou dřevin, sraženými hranami, zámkovým spojem, možností pokládky na podlahové vytápění a velmi dobrou zátěžovou třídou 34/42 jak pro soukromé, tak pro komerční účely.

 

Dvanáct dekorů

Všech 12 dekorů kolekce Bacana zaručuje příjemný povrch s jemným žilkováním a reálnou strukturou dřevin jak na pohled, tak také na omak. Jednotlivé palubky jsou vyráběny v rozměrech 1212 x 185 mm. Tloušťka podlahy je pouhých 5 mm, což představuje další výhodu nejen pro skladování a manipulaci s materiálem, ale rovněž pro pokládku krytiny v prostorech s omezenou konstrukční výškou. Užitná vrstva podlahy dosahuje 0,5 mm.

 Vinylová podlahaZákladem vinylové podlahy DESIGNline® Connect je pryžový nosič, na němž je nanesen jeden z 12 dekorů zalitých vrstvou vinylu. Pro zajištění opravdu vysoké odolnosti je povrch krytiny navíc vytvrzen ještě ochrannou PU vrstvou. V komerčních prostorech s vyšší zátěží výrobce doporučuje PU vrstvu po čase obnovovat. Struktura krytiny umožňuje pokládku na podlahové vytápění. K jakýmkoli změnám tvaru podlahy v důsledku působení tepla je zabráněno díky speciální sklovláknité mřížce umístěné pod vrstvou vinylu.

 

Zámkový spoj UNILIN

Velkou předností vinylové krytiny DESIGNline® Connect je bezesporu zámkový spoj UNILIN. Ten umožňuje snadnou a rychlou pokládku krytiny plovoucím způsobem, základem však musí být zcela rovný a čistý povrch bez jakýchkoli drobných kamínků a jiných nečistot, které by se na podlaze mohly časem projevit. Při porovnání pokládky např. s podlahou laminátovou již DESIGNline® Connect nevyžaduje jakékoli další podložky. V koupelně je však podlahu lepší především z hygienických důvodů k podkladu přilepit napevno.

 

Bezproblémová údržba a čištění

vinylová podlaha se zámkovým spojemÚdržba i čištění této vinylové krytiny jsou bezproblémové. Jako u většiny krytin je intenzita čištění závislá na oblasti použití a frekvenci užívání. Vyšší pozornost by měla být věnována oblastem u vchodů do místnosti, kde je špína bezprostředně nanášena. Podlahu klasicky zametáme, vysáváme, při větším zašpinění ji vytřeme, vždy však dbáme na velmi dobře vyždímaný hadr či mop. Na silné znečištění můžeme použít polyuretanový čistič. Kolečkové židle a další pohyblivý nábytek je dobré vybavit kolečky „typu W".

Více informací naleznete na: www.kpp.cz

 

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Já si myslím, že nejlepší je dlažba. Ta má v dnešní době už také různé provedení a stále to podle mě patří mezi nejpevnější podlahy. Například taková dlažba imitace dřeva, kterou máme my a koupili jsme ji na https://www.koupelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-dreva vypadá jako dřevěná podlaha a přitom je to dlažba.

Iveta


Přidáno:
2019-12-10 06:37:23

No, z nejlevnějších rozhodně není. Dle http://www.suelo.cz/designline-connect-click-system/vinylova-podlaha-designline-connect-bacana--click-system--tresen-supreme vychází tak na 1400,- za m2.

Shane


Přidáno:
2010-12-06 19:53:06

Dobrý den,
ráda bych se dozvěděla vzhledem k tomu že mám zájem o zámkovou vinilovou krytinu,jak si ji mohu prohlédnout,objednat a jaká je její cena,
bydlím poblíž Ostravy

Irena Hufová


Přidáno:
2010-09-26 16:50:55

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: