Desatero pro výběr plastových oken X.

Prodej, montáž, servis:

Při výběru firmy na dodávku plastových oken či dveří vždy hledáme výrobce a člena sdružení, který je schopen zajistit a dodat následující požadavky.

 

 

Preferuje v zájmu zabezpečení garancí a kvality přímý prodej výrobků bez zprostředkovatelů

Zabezpečuje přímo poskytovanou profesionální montáž vlastních výrobků

Zabezpečuje přímo poskytovaný záruční a pozáruční servis na vlastní výrobky a montáž

Zavazuje se archivovat výrobní dokumentaci svých výrobků po dobu poskytované záruční lhůty

Garantuje bezplatný zpětný odběr dožilých plastových oken z vlastní produkce a jejich opětovné ekologické zpracování v rámci bezodpadového systému, přičemž v případě, že některý výrobce-člen sdružení není schopen tento závazek splnit, přebírá uvedenou garanci SVPO jako celek


Související články

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Dalším faktorem při výběru nových plastových oken, ať už do bytu či domu je dle mého názoru bezpečnost vůči potenciálním zlodějům nebo vandalům, to bych rozhodně neopomíjel. Já jsem se naštěstí v době rekonstrukce našeho přízemního bytu spojil s firmou https://www.rex.eu/ , která se zabezpečení věnuje a bylo to skvělé rozhodnutí :-)

Milan


Přidáno:
2020-10-14 19:50:22

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: