Co je bioaktivátor?

Bioaktivátor je speciální biologický přípravek, ve kterém jsou přítomny vybrané druhy bakterií, jež urychlí zrání kompostu, zvýší jeho kvalitu a prodlouží životnost kompostu.


Související články

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Ještě, že jsem narazila na tento blog. Stěhujeme se do nového domu, se zahradou, kterou jsme nikdy dříve neměli, tak se mi hodí spousta rad a typů. O rekonstrukci interiéru se starají profesionálové ze společnosti http://www.pwinterier.cz/. Ty se bohužel specializují jen na vnitřek, takže zahradu si musíme zařídit sami. Jsem na nás teda zvědavá! :D

Bohumila Králová


Přidáno:
2021-02-12 16:10:07

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: