Chytré zabezpečovací zařízení pro Váš dům či byt se čtečkou otisků prstů

Také se ztrácíte v záplavě různých pinů, kódů a hesel k bankovním kartám, mobilu, počítači, mailovým schránkám a dalším vymoženostem elektronického světa současného člověka? Nebo snad máte děti ve školním věku a neradi byste se dočkali neohlášeného příjezdu bezpečnostní agentury či policie při špatně zadaném kódu? Objevili jsme pro Vás zabezpečovací zařízení, kde si vystačíte s otiskem vlastního prstu.

Zabezpečovací zařízení MasterGuardian se čtečkou prstů Jedním z takových zařízení je MasterGuardian. Má jednoduše elegantní design, velký bílý podsvícený dobře čitelný LCD displej. Intuitivní volby nabídek, snadné ovládání pomocí 4 kláves a snímače otisků. Doplnit lze ovládání skrytou klávesnicí.

Ověření uživatele se může provést buď zadáním PIN kódu nebo otiskem prstu. Zvýšení bezpečnosti lze provést kombinací jako PINu tak otisku. Zabezpečovací zařízení MasterGuardian se čtečkou otisků prstůPokud má Vaše rodina méně než 100 členů, můžete být klidní, protože každého z nich si může systém zapamatovat a ověřit. Aktuální stav systému si můžete prověřit na dálku pomocí telefonu. Samozřejmě se předpokládá, že toto zařízení bude nasazeno nejenom v bytech a rodinných domech, ale i ve firmách, kancelářích či skladech.

Cena odpovídá kvalitě zařízení a není nezajímavá. Ústředna MCU16 spolu s klávesnicí (na obrázcích) s integrovanou čtečkou prstů stojí cca 27tis. bez DPH. Ústředna má vestavný komunikátor pro připojení na pult centrální ochrany (cena za připojení je ovšem pochopitelně závislá na bezpečnostní agentuře). Na ústřednu se dají připojit standardní čidla a snímače - detektory řinčení skel, snímače otevřených oken a dveří, kouřová a teplotní čidla atd.)

Technické parametry:

Zóny 16 (max. 32) + 1 pro kryt ústředny
Počet uživatelů 100
Způsoby identifikace otisk prstu nebo kód PIN
Historie událostí 1000
Programovatelné reléové výstupy 2
Napájení AUX +12 Vss, max. 1,7 A
Výstup na interní sirénu při poplachu +12 Vss
Výstup na externí sirénu trvale +12 Vss
Aktivační výstup pro ext. sirénu volitelná polarita
Samostatný výstup na maják při poplachu +12 Vss
Napájecí napětí ústředny 230 Vstř / 50 Hz
Záložní akumulátor 7 Ah / 12 Vss
Vestavěný komunikátor Ano (Contact ID na PCO, volání uživateli)
Dálkový servis a programování Ano, přes modem
Místní servis a programování Ano, RS-232
Rozměry krytu ústředny (VxŠxH) 362 x 310 x 73 mm


Související články

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Dobrý tip. Pořádné zabezpečení je dnes základ. Myslím si ale, že v dnešní době je dobré mít svůj majetek ochráněný i z právního hlediska. Co vím, tak právě k tomuto účelu slouží třeba sverenecke fondy, které je možné založit u https://www.alphacitizen.com/cs/

Roman


Přidáno:
2020-03-31 19:26:40

Já se v elektronice také moc nevyznám, ale naštěstí manžel se v ní vyzná a baví ho to, takže tyto věci nechávám na něm. Alarm jsme si nakonec koupili z https://www.rex.eu/ , tak jsem ráda, že je náš dům zabezpečený, když nejsme doma.

Helena


Přidáno:
2020-01-07 13:22:34

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS