Chci postavit komín, ale nemám pro něj dostatečný nosný základ.

Tento problém lze vyřešit použitím lehkého nerezového třísložkového komínového systému - nerez-izolace-nerez, který lze ukotvit do zdi v jakékoli výšce popřípadě i do stropu. Tento systém váží oproti zděnému přibližně desetinu váhy.


Související články

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Myslím, že pokud na domě nemáme dostatečný nosný základ, naprosto ideální volbou jsou pak nerezové komíny. Já měl podobný problém a proto jsem jeden takový koupil z https://www.komin-levne.cz/Nerez-kominy-dvouplastove-c26_0_1.htm

KamSsa1 .


Přidáno:
2019-11-24 01:35:48

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: