Britská čtvrť: inspirace zahraničím na kraji Prahy

Krásné a moderní bydlení na kraji Prahy se snadnou dostupností do centra. Tak se dá charakterizovat rezidenční lokalita Britská čtvrť v Praze 13. Nyní probíhá už šestá etapa, při které vznikne 144 nových bytů. A přestože prodej začal teprve nedávno, přes 50 bytů už zná nové majitele.

Osobní nebo družstevní? Záleží na vás

Britská čtvrť má k prodeji nejen byty do osobního vlastnictví, ale také několik posledních družstevních bytů z páté etapy. V páté i šesté i etapě si přitom vyberete z bytů od velikosti 2+kk po 4+kk.

BritrskáNové a moderní bydlení v Praze 13 Stodůlkách klade velký důraz na bezpečnost – oceníte třeba kamery v garážích, které vaše auto ochrání před zloději. U novostavby je samozřejmostí také bezbariérový přístup.

Nový park i náměstí

Spolu s šestou etapou Britské čtvrti v Praze Stodůlkách vznikne u novostaveb i park s dětským hřištěm a vodními prvky. Naváže na náměstí, na kterém najdete všechny potřebné služby – ať už jde o obchody, restaurace nebo třeba banku.

Na metro či do Avionu? 5 minut chůze

Z nových bytů v Britské čtvrti je vše snadno dostupné. Jen pět minut chůze vám stačí, abyste se dostali do nákupního centra Avion. Pouhých pět minut jízdy autem zase trvá jízda k hypermarketu Globus, nákupnímu centru Zličín nebo třeba k benzinové pumpě. A pouhých padesát metrů od nového bytu najdete také stanici metra B.

Pro práci i odpočinek

Britská čtvrť je součástí lokality Západní město v Praze 13 a připomíná podobné zahraniční lokality. Přirozeně se v ní prolíná život místních obyvatel s životem lidí dojíždějících za prací. Je projektovaná tak, aby byla vhodná pro práci i pro odpočinek.

Díky moderní architektuře i řadě míst k rekreaci jsou nové byty v Britské čtvrti vhodné hlavně pro mladé. Ať už jde o páry, singles nebo rodiny s dětmi.

Tyto byty v Praze 13 jsou právě k prodeji. Zájem je ale velký, tak moc neotálejte!

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS