Alexor chrání váš domov i zdraví

Potřeba zabezpečení majetku proti zlodějům, ochrana před požárem, povodní či jinou nepříjemnou událostí je v současné době stále více aktuální. Jednoduchým a přitom velmi efektivním a komplexním řešením je bezdrátové zabezpečovací zařízení Alexor. Tento systém kanadského výrobce je určený pro domy, byty či malé komerční objekty a jeho součástí je mimo jiné i bezdrátový ovladač, který lze zároveň použít jako tísňové tlačítko.

V případě ohrožení si tak snadno můžete přivolat pomoc. Bezdrátový elektronický zabezpečovací systém Alexor renomovaného kanadského výrobce, společnosti DSC, poskytuje kompletní zabezpečení prostřednictvím celé řady systémových zařízení, jakými jsou detektory, ovladače, sirény či komunikátory.

 

Kompletní zabezpečení, snadné ovládání i údržba

Hlavními přednostmi systému Alexor jsou maximální spolehlivost, velmi rychlá a technicky nenáročná instalace bez velkých zásahů do interiéru, snadné ovládání a dlouhá výdrž použitých baterií.

AlexorMozkem celého systému je ústředna umístěná na bezpečném místě (mimo hlavní vchod do domu). Ovládá se prostřednictvím jedné či více klávesnic, které mohou být rozmístěny libovolně v místnostech, nebo pomocí jedinečného bezdrátového ovladače s LCD displejem. Ten nejen že umožňuje snadné dálkové ovládání ústředny, ale současně podává uživateli informace o stavu celého systému. Tlačítka ovladače jsou programovatelná a je možné zvolit jejich funkci pro případ nouze, kdy lze stiskem jednoho tlačítka přivolat pomoc odkudkoli z domu či jeho blízkého okolí. Funkce tísňového tlačítka je pak zvláště přínosná pro seniory, kteří jej využijí v případě ohrožení či náhlé zdravotní indispozice. K systému Alexor je dodávána celá řada příslušenství.

AlexorOd tradičních detektorů pohybu, kterým neunikne žádný zloděj, přes detektory tříštění skla, které rozpoznají poškození skelních výplní, až po detektory zaplavení či kouře, které chrání nejen majetek, ale i život. Výběr příslušenství a jejich počet se řídí konkrétními požadavky uživatele, přičemž důležitou úlohu hraje místo, kam jsou instalovány. S výběrem vhodné kombinace zabezpečení systému Alexor pomůže nabídka několika balíčků, které vždy obsahují základní sestavu zabezpečovacího systému určenou pro daný interiér, ať jde o víkendovou chatu, třípokojový byt či velký rodinný dům.

AlexorAby uživatel věděl, co se děje u něj doma i za jeho nepřítomnosti, může si aktivovat přenos zpráv z bezpečnostního systému na mobilní telefon. To je možné díky komunikátoru, který se instaluje do krytu ústředny. Funkce komunikátoru je rovněž nezbytná v případě, že chceme bezpečnostní systém napojit na tzv. pult centralizované ochrany (PCO) a mít tak svůj majetek pod nepřetržitým dohledem bezpečnostní agentury. Získáme tak jistotu, že je o náš majetek postaráno, ať budeme kdekoli.

Bezdrátový zabezpečovací systém Alexor je možné objednat na e-shopu www.alexor.cz, kde naleznete i řadu dalších důležitých informací. Na zařízení se vztahuje prodloužená čtyřletá záruka, na jeho montáž pak 24 měsíců.

 

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Díky za tipy. My teda naštěstí doma bezpečnostní systém máme. V poslední době ale uvažuji nad tím, jestli by nebylo dobré mít dům chráněný i po právní stránce. Podle toho, co vím, tak právě k tomuto účelu slouží sverenecky fond. Ten je možné založit třeba u https://www.alphacitizen.com/cs/

Roman


Přidáno:
2020-03-31 18:25:45

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS