30. ročník FOR ARCHu zahájen (17. - 21.9.2019)

V úterý 17. září 2019 byl slavnostně zahájen jubilejní 30. ročník mezinárodního veletrh FOR ARCH. I díky pozvání společnosti AITAA systems jsme se na veletrh vypravili, abychom mohli být při celosvětové premiéře jejich originálního plotu - a nejenom tam...

Zajímaly nás trendy ve stavebnictví, vybavení domů, zahrad, nové konstrukční a stavební materiály a postupy, nářadí a nástroje, ale designové záležitosti a nové nápady. Na své si na veletrhu přijdou jak kutilové, stavitelé, odborná i laická veřejnost, dospělí i děti.

O čem je veletrh FOR ARCH?

Téměř 800 vystavovatelů z 15 zemí, více než 20 tisíc m2 výstavních ploch, doprovodné programy, poradenská centra, noví vystavovatelé i „stálice“ v oboru. Od sklepa ke komínu, od návrhu k realizaci...

Celosvětová premiéra a představení modulárního plotu AITAA.

Zažili jsme ji. Tento originální produkt si brzy získá na popularitě díky eleganci, jednoduché montáži, konstrukčnímu řešení, ale především díky užitné hodnotě a jednotlivým modulům, v nichž se skrývají praktické prvky - např. stůl s lavicemi, rameno se zavěšenou houpačkou, kočičí pelech, výklopné truhlíky na květiny, skrytá nádrž na dešťovou vodu a mnohé další nápady. Nadchlo nás, že celý nápad i výroba se realizuje v ČR. Plotům se pravděpodobně pověnujeme v samostatném článku...

Podcast - rozhovor při příležitosti uvedení světové novinky AITAA na trh...

Vyřešíte co potřebujete, nezapomeňte se bavit

Na veletrhu jsme si nejenom povídali, ale také se bavili :) Houpačku si můžete vyzkoušet na vlastní kůži, naživo potkáte filmovou postavu, vyzkoušíte si oheň, který nepálí, virtuální realitu při návrzích interiérů a na stáncích se dozvíte od odborníků ve svém oboru vše, co potřebujete vědět. Nebojte se zeptat, ikdyž se někteří vystavovatelé občas tváří zamyšleně, přivítají vás s úsměvem a vstřícností - a především vědí, znají a pomohou.

Projít veletrh za jediný den se dá. Jdete-li cíleně, zvládnete to. Ale pokud vyrazíte sledovat trendy, zjišťovat obsáhlejší informace, udělejte si čas alespoň na dva dny.

Podcast a rozhovory z prvního dne veletrhu

V rámci veletrhu jsme si popovídali s mnoha vystavovateli z různých oborů. Dozvíte se o možnostech stavění z prefabrikovaných dílců, jak při podnikání být stále při penězích, o krbech, které hoří - nehoří, nádržích na dešťovou vodu i možnostech jednoduše zvládnutých dotací na podporu podnikání v Ústeckém kraji. Poslechněte si podcast (viz níže). Na sestřih rozhovorů se můžete těšit také ve FLASHradio.online.

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

 

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS
Reklama: